Bugün Günlerden Siz: İrtem Tarım Makinaları - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİNİ BİRLİKTE İNCELEYELİM…

Çok farklı iş alanlarında faaliyet gösteren ve her ölçekten pek çok firma iş modellerini geliştirmek ve değer katmak için SOLIDWORKS ve Entegre çözümlerinden faydalanıyor.

Peki ya siz?

TEKYAZ, 2.500’ün üzerinde müşteri deneyimi ile sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyar. Siz de başarı hikayelerini keşfedin ve ilham alın.

#bugüngünlerdensiz


İRTEM TARIM MAKİNALARI

İrtem Tarım Makinaları, 1967 yılında Tekirdağ Hayrabolu’da kuruldu. Öncelikle ekim makinaları konusunda lider üreticiler arasındadır. Üç fabrika binasıyla, yılboyu üretim yaparak müşteri taleplerini anında karşılayan İrtem, halen 5 ana ürün ve onlarca alt ürün çeşidinden oluşan ürün yelpazesiyle, sürekli genişleyen tarım makinaları alanında çiftçilere uzun ömürlü ürünler sunma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Kullanılan Çözümler:

  • SOLIDWORKS Premium
  • SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS Composer ile;

  • İnteraktif yedek parça kullanma kılavuzu hazırlanarak, müşterilerinin online ortamda makine ve parça kodlarına görsel olarak ulaşmaları sağlandı.
  • Yurtdışında ve yurtiçinde bulunan bayi servis elemanlarına herhangi bir montajın nasıl yapıldığını gösteren animasyonlar hazırlandı. Online ortamda bu videoların paylaşılmasıyla hem zamandan hem de ulaşım maliyetinden fayda sağlandı.
  • Animasyonlar ve kullanma kılavuzları doğrudan 3 boyutlu çizimler üzerinden yapıldığı için güncellemesi ve oluşturulması kolaylaştı.