Webinar - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

TEKYAZ Webinar Programı

Sürekli gerçekleştirdiğimiz ücretsiz webinar etkinliklerimiz, sizi en yeni program özellikleri ve çözümlerle buluşturmanın yanı sıra, iş süreçlerinizi daha etkili yönetmenize yardımcı olacak ipuçları ve püf noktaları sunuyor.

12 Aralık 2023

Salı 10:30

Geomagic for SOLIDWORKS ile
3D Taramadan Katı Modellemeye Yenilikçi Çözümler

3D tarama datalarından katı ve yüzey modeller elde etme yolunda Geomagic for SOLIDWORKS eklentisinin faydalarından bahsedeceğimiz webinarımıza davetlisiniz. Siz de STL 3D tarama dataları üzerinde çalışıyorsanız Geomagic for SOLIDWORKS eklentisinin sağladığı kolaylıkları bu webinar ile deneyimleyebilirsiniz.

19 Aralık 2023

Salı 10:30

SOLIDWORKS PDM ve ERP Arasında Veri Akışı Nasıl Gerçekleşir?

Üretim süreçleri, doğru bilgi transferi ile iş birliği gerektiren karmaşık bir yapıya sahiptir. SOLIDWORKS PDM, tasarım ve AR-GE departmanlarının oluşturduğu önemli verilerin ERP sistemlerine doğru ve hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlayarak üretim süreçlerindeki verimliliği artırır. SOLIDWORKS PDM’in API’leri üzerinden nasıl otomatikleştiğini ve hatalı üretimi önlemeye nasıl yardımcı olduğunu detaylı bir şekilde ele alacağımız webinarımıza davetlesiniz.

26 Aralık 2023

Salı 10:30

SOLIDWORKS 2024 ile Tasarımlarınızı Yeniden Tanımlayın

SOLIDWORKS 2024, özgürce yineleme ve geliştirme kabiliyetiyle birlikte ürün geliştirme sürecinizi optimize ederek daha kısa sürede daha çok iş yapmanıza olanak tanırken mümkün olan en yüksek seviyeye kadar iyileştirilmiş, yüksek performanslı ve yüksek kaliteli tasarımlar oluşturmanızı sağlar. SOLIDWORKS 2024 ile gelen yenilikleri detaylıca inceleyeceğimiz webinarımıza davetlisiniz.