Hakkımızda - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

TEKYAZ Hakkında

TEKYAZ Hakkında

1994 yılında UMTAŞ A.Ş. bünyesinde başladığımız CAD / CAM / CAE alanındaki faaliyetlerimizi 2007 yılından beri TEKYAZ TEKNOLOJİK YAZILIMLAR VE MAKİNA TİC. A.Ş. olarak sürdürüyoruz.
TEKYAZ; SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü, SolidCAM Türkiye Distribütörü ve Cimatron Türkiye Distribütörü olarak CAD/CAM/CAE sektöründe uzmanlaşmış bir şirkettir.
TEKYAZ; Türkiye genelinde İstanbul başta olmak üzere İzmir, Bursa, Konya, Ankara, Kayseri ve Adana illerinde gerçek bölge ofisleri ve çalışanları ile Türkiye’nin dört bir yanında yer alan müşterilerine çoğunluğu mühendis olan yaklaşık 165 kadrolu ve 18 stajyer çalışan ile hizmet vermektedir.
TEKYAZ; 21 yıllık SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü, 30 yıllık CAD/CAM deneyimi, kuvvetli altyapısı, kurumsallaşmış organizasyon yapısı ve genç kadrosu ile tüm müşterilerine program satışı, teknik desteği ve eğitimleri ile bütünsel çözümler sunmaktadır. Ayrıca yazılım ürünlerini desteklemek üzere çeşitli cihazların satış ve temsilciliğini de yürütmektedir.TEKYAZ;  3000’in üzerinde müşteri ve 500’ün üzerinde eğitim kurumu ile çalışmakta, SOLIDWORKS tarafından gerçekleştirilen tüm sertifikalara sahip deneyimli ve tecrübeli eğitim kadrosunun yanı sıra özel sınavlara tabi tutulan profesyonel satış ekibi ile hizmet vermektedir.Eğitim ve eğitim kurumları konusunda da sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde uzun yıllar sektöre katma değerler sağlayarak, eğitim hizmetlerini devam ettirmektedir.

Misyonumuz

Tekyaz Teknolojik Yazılımlar, tasarım ve ürün geliştirme döngüsünü geliştirmek ve yönetmek için tüm dünyanın takip ettiği stratejileri Türkiye’ye uyarlamak, her geçen gün kalite ve hizmet çıtasını yükselterek müşterilerine daha fazla katma değerler sağlamayı misyon edinmiştir. 28 yıllık tecrübe, geniş mühendislik deneyimi, uzman ve sertifikalı kadrosu, profesyonel teknik destek ve satış ekibi, bölge ofisleri ve ödüllü müşteri memnuniyeti performansıyla çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.

Vizyonumuz

Tekyaz olarak müşterilerimize yenilikçi ve inovatif tasarım çözümleri sunmak.

ÖDÜLLERİMİZ

Dünya’nın en büyük SOLIDWORKS organizasyonları arasında yer alan SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE WORLD 2022 etkinliğinde TEKYAZ birçok farklı kategoride ödüllere layık görüldü.

SERTİFİKALARIMIZ

Kişisel verilerin korunması kanunu politikalarımızı inceleyebilirsiniz:

Ticari Bilgilerimiz:

TEKYAZ Teknolojik Yazılımlar ve Makina Tic.A.Ş.

Adres: Büyükdere Cad. No:85 Kat:6 Stad Han Mecidiyeköy Şişli/İSTANBUL

Telefon: +902122174084

Vergi Dairesi: Zincirlikuyu Vergi Dairesi Müd.

VKN: 8360415593

Bağımsız Denetçi Bilgilerimiz:

Bağımsız Denetim Resmi Sicil: BD/2014/05752

Dönem Başlangıç Tarihi: 01.01.2022

Dönem Bitiş Tarihi: 31.12.2022

Adı Soyadı: Cengiz Turmaz

Ünvan: DENETİM ÜSTLENEN BAĞIMSIZ DENETÇİ

Maltepe Mah.Yedikule Çırpıcı Yolu Sok.Avrupa Kale Ofis 9.Blok No:2 Kat:5 Zeytinburnu/İstanbul

Neden TEKYAZ?

  • Türkiye’nin En Kapsamlı SOLIDWORKS Eğitim Müfredatı
  • Türkiye’nin En Deneyimli ve Sertifikalı SOLIDWORKS Ekibi
  • Türkiye’nin En Yaygın Hizmet Ağı
  • 4000’in Üzerinde Müşteri, 8000’in Üzerinde Lisans
  • 150’yi Aşkın Mühendis Kadrosu
  • 25 Yıllık SOLIDWORKS Türkiye Distribütörlüğü
  • 20 Yılı Aşkın CAD/CAM Deneyimi
  • Uluslararası Müşteri Memnuniyet Ödülleri
Bizimle İletişime Geçin: