SOLIDWORKS Eğitimi - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
TEKYAZ LOGO 008

SOLIDWORKS Eğitimi

SOLIDWORKS EĞİTİMİ

SOLIDWORKS Bilginizi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın

SOLIDWORKS Bilginizi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın

SOLIDWORKS TASARIM EĞİTİMİ

SOLIDWORKS Eğitimi

ak solidworks egitimi

Yeni başlayanlar veya bilgilerini tazelemek isteyenleri hedefleyen bu kursumuz SOLIDWORKS 3B CAD yazılım paketinin başarılı bir şekilde kullanılmasının temelini oluşturan beceri ve kavramların geliştirilmesini sağlar.

3 Gün - 4 Gün (Online)

İleri Montaj Modelleme

ak solidworks ileri montaj modelleme

Montaj modelleme yeteneklerinin maksimum düzeyde kullanımını sağlayan eğitimde, montajda içsel parça ve alt montaj modelleme, ileri düzey ilişkilendirme, montaj revizyon teknikleri, büyük montajlarda çalışma ve animasyon konularını içermektedir.

2 Gün

Gelişmiş Parça Modelleme

ak solidworks gelismiş parca modelleme

SOLIDWORKS ‘ün ana bölümlerinden parça tasarımını kapsayan ileri eğitimde, SOLIDWORKS ’ün uluslararası kullandığı eğitim sistemi ile eş zamanlı olup son teknik ve yeniliklerle hızlı şekilde imalata yönelik parça modelleme tekniklerini uygulamalı olarak anlatılır.

1 Gün

İleri Teknik Resim Eğitimi

ak solidworks ileri teknik resim egitimi

Katılımcıların SOLIDWORKS Teknik Resim ortamında bir ürünün malzemesini, nasıl imal edileceğini, boyutlarını, toleranslarını, yüzey kalitesini, sertlik değerlerini, ısıl işlemini vb. tüm imalat yöntemlerini daha sonrasında ürünün montajını, taşınmasını ve hatta kullanımını belirli kurallar ve standartlar çerçevesinde özelleştirilen teknik resim sayfalarında alınmasını sağlayan eğitimdir.

1 Gün

İleri Sac Parça Modelleme Eğitimi

ak ileri sac parca modelleme

Katılımcılara geniş konu yelpazesi ile ileri sac parça modelleme komutlarının anlatıldığı eğitimde katı parçaların saca dönüştürülmesi, sıvama aracı tasarımı, montaj ortamında referanslı sac parça modellemesi, kütüphane unsurunu kaydetme ve denklemli sac parça tasarımı konularını içermektedir.

1 Gün

Profil Tasarımı Eğitimi

ak profil tasarim egitimi

Eğitim profiller de kaynak modelleme ve dikişsiz boru takımları ile çalışması olarak iki ana grupta işlenir. Standard harici profil kaydetme, kesim listesi oluşturulması ve profillerin teknik resime aktarılması konularını içerir.

1 Gün

İleri Yüzey Modelleme Eğitimi

ak ileri yuzey modelleme egitimi

Eğitim profiller de kaynak modelleme ve dikişsiz boru takımları ile çalışması olarak iki ana grupta işlenir. Standard harici profil kaydetme, kesim listesi oluşturulması ve profillerin teknik resime aktarılması konularını içerir.

1 Gün

Kalıp Tasarımı Eğitimi

ak kalip tasarimi egitimi

Kullanıcılara SOLIDWORKS kalıp araç çubuğunun, kalıplanacak parça üzerinde nasıl kullanılacağını içeren eğitimde parça analizi, kalıp ayırma yüzeyinin otomatik ve manuel ayrılması, kalıp boşluğu ve modelleme maça ekleme gibi konuları içerir.

1 Gün

Routing Borulama Eğitimi

ak borulama egitimi

Montaj ortamında otomatik/manuel dirsekli borulama ve esnek/bükümlü tübleme işlemlerinin anlatıldığı eğitimde mevcut kütüphane parçalarının kullanılması, firmaya ait kütüphane oluşturulması ve tasarımı yapılmış parçanın routing parçası olarak bu kütüphaneye kaydedilmesi anlatılmaktadır.

1 Gün

Inspection Eğitimi

zak inspection egitimi

SOLIDWORKS Inspection eğitimi kullanıcılara teknik resimleri balonlu ve denetleme raporları oluşturarak çizimlerde yapılan değişiklikleri orijinalleri ile karşılatılmasını içerir.

1/2 Gün

MBD Eğitimi

zak mbd egitimi

Kullanıcılar için teknik resimsiz üretim çözümü sunan SOLIDWORKS MBD (Model Based Definition) eğitiminde; ölçüler, toleranslar, Malzeme Listesi (BOM), tablolar, yüzey kaplaması kaynak sembolleri, notlar ve diğer gösterimler gibi 3B ürün imalat bilgilerini (PMI) 3B modeller üzerinde gösterilmesi anlatılmaktadır.

1 Gün

SOLIDWORKS ANALİZ EĞİTİMİ

Simulation Başlangıç Eğitimi

ak simulation baslangic egitimi

(Statik Analiz) Kurs süresince kuvvet, moment gibi çeşitli yükler altında çelik-alüminyum yapıların mukavemet analizlerini gerçekleştiren örnek uygulamalar yapılacaktır. Analiz sonuçları ve yorumlanması üzerinde detaylı incelemeler yapılacaktır.

1 Gün

Simulation Standard Eğitimi

ak simulation standard egitimi

SOLIDWORKS montajları üzerinde Statik, Kinematik ve Yorulma analizlerinin nasıl yapılacağı bu kurs süresince örneklerle anlatılacaktır.

2 Gün

Simulation Premium Eğitimi

ak simulation premium egitimi

SOLIDWORKS montajları üzerinde Zamana Bağlı Dinamik ve Non-Lineer Mukavemet analizlerinin nasıl yapılacağı bu kurs süresince örneklerle anlatılacaktır.

2 Gün

Motion Eğitimi (Kinematik Analiz)

ak motion egitimi

Makine ve mekanizma tasarımlarının çalışma ve hareket analizleri bu eğitimde incelenecektir. Eğitim süresince güç, kuvvet, moment, tork, atalet kuvveti gibi değişkenlerin zamana bağlı analizi farklı mekanizmalar üzerinde gerçekleştirilecektir.

1 Gün

Simulation Professional Eğitimi

ak sim pro egitimi

SOLIDWORKS montajları üzerinde Titreşim, Burkulma, Termal, Düşme Test, Yorulma ve Optimizasyon analizlerinin nasıl yapılacağı bu kurs süresince örneklerle anlatılacaktır.

2 Gün

Flow Simulation Eğitimi

ak flow sim egitimi

SOLIDWORKS tasarımları üzerinde akış analizleri, termal ısı transferi hesapları ve fan debi/performans analizleri gibi çalışmalar bu eğitimde örnekler üzerinden gerçekleştirilecektir.

2 Gün

Plastics Eğitimi

ak plastics egitimi

SOLIDWORKS Plastics eğitimi enjeksiyon kalıplama işlemi sırasında erimiş plastiğin nasıl aktığını analiz etmek için simülasyon yazılım araçlarının nasıl kullanacağınız öğreneceğiniz eğitimdir.

2 Gün

SOLIDWORKS ELECTRICAL EĞİTİMİ

Electrical Schematic Eğitimi

ak electrical schematic egitimi

Makine ve elektrik mühendisleri arasında yeni bir köprü kurabilmek için sistem kablo bağlantıları ve ara bağlantılar dahil elektrik sistemlerinin hızlı şekilde tasarlanabilmesini içeren, 2B tek hat şeması, sembol kütüphaneleri, üreticinin parça bilgileri, ve tasarımın yeniden kullanılmasını optimize araçlar ile otomatik tasarım ve yönetim araçlarımızla terminal bloğu, kontaklar arası referans atama gibi konularını içeren eğitimdir.

2 Gün

SOLIDWORKS PCB Eğitimi

ak electrical pcb egitimi

SOLIDWORKS PCB kursu, mantık şemalarından bileşen yerleştirmeye ve pano üzerindeki izlerin yönlendirilmesine kadar bir PCB tasarımının nasıl geliştirileceğini öğreneceğiniz dersleri içerir.

2 Gün

Electrical 3D Eğitimi

ak electrical 3d egitimi

Katılımcılara elektrik şeması tasarım verilerinin çift yönlü ve gerçek zamanlı Solidworks 3B modelleriyle entegre edilebilmesi ve otomatik 2B elektrik bileşenlerinin yerleştirilmesi ve gelişmiş kablo teknolojilerinin kullanılması anlatılmaktadır.

1 Gün

Routing Elektrik Eğitimi

ak electrical routing egitimi

Montaj ortamında kablolama işlemlerinin yapıldığı elektrik eğitiminde basit elektrik tesisat oluşturma, tesisata bileşen atama ve düzenleme, standart kablo çeşitleri, elektrik tesisat teknik resminin çıkartılması ve şerit kablo tasarımı konularını içermektedir.

1 Gün

GÖRSELLEŞTİRME EĞİTİMİ

Composer Eğitimi

ak composer egitimi

Katılımcıların 3B tasarımlarını yüksek kaliteli grafik öğeleri ile üretimden önce 2B ve 3B resimlerin ve etkileşimli animasyonların oluşturulmasını sağlayan görsel öğe ve videoların kaydedilmesini içeren konuları içerir.

2 Gün

Visualization Eğitimi

zak visualization egitimi

Montaj ortamında kablolama işlemlerinin yapıldığı elektrik eğitiminde basit elektrik tesisat oluşturma, tesisata bileşen atama ve düzenleme, standart kablo çeşitleri, elektrik tesisat teknik resminin çıkartılması ve şerit kablo tasarımı konularını içermektedir.

1 Gün

PDM EĞİTİMİ

PDM Kullanıcı Eğitimi

ak pdm kullanici egitimi

Bu kursta dosyaları SOLIDWORKS PDM Standart ve Professional sürümleri ile yönetmek için gerekli komut becerilerinin öğrenilmesini sağlayacaktır.

1 Gün

PDM Yönetici Eğitimi

ak pdm yonetici egitimi

Bu kursta SOLIDWORKS PDM Professional sisteminin yönetiminde kullanıcıların iş akışlarını ve dosyalarını yönetiminin sağlanması artı olarak işletmenizde tam bir uygulamadan önce PDM Professional sistemini hazırlamanıza, planlamanıza ve test etmenize yardımcı olacak konuları içerir.

1 Gün

TEKYAZ LOGO 008

Neden TEKYAZ Akademi?

  • Türkiye’nin En Deneyimli ve Sertifikalı SOLIDWORKS Ekibi
  • Türkiye genelinde 5 bölge ofisinde eğitim sınıfı
  • Online/Sanal sınıflarda istediğiniz yerde eğitim
  • 25 Yılı Aşkın CAD/CAM Deneyimi
  • Uluslararası standartlarda hazılanmış eğitim içeriği

İLETİŞİM

E-posta bültenlerimize abone olarak en yeni kampanyalardan haberdar olmak ister misiniz?