Hizmetlerimiz - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

HİZMETLERİMİZ

TEKYAZ olarak sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile
gücünüze güç katın!

Detaylı Bilgi, Teklif ve İletişim

SOLIDWORKS İMPLEMENTASYON

Neden SOLIDWORKS İmplementasyon Servisi?

SOLIDWORKS kullanırken iş yoğunluğunuzdan veya vakit ayıramadığınızdan SOLIDWORKS’ün size sunduğu avantajları kaçırıyor olabilirsiniz. Günü kurtarmak yerine elinizdeki mevcut fonksiyonların size kattığı değerin farkına varın. 23 yılı aşkın SOLIDWORKS tecrübemizle tüm bu değerleri size özel uyarlıyoruz.

İmplementasyon Servisi Ne Avantaj Sağlıyor?

Teknik uzmanlar tarafından çalışma sisteminiz ve uyguladığınız yöntemler inceleniyor. Mevcut prosesinizin dezavantajları ortaya çıkarılarak iyileştirme opsiyonları sunuluyor. Bunlardan en uygunları sisteminize entegre edilerek uyarlanıyor. Böylece mevcut SOLIDWORKS’ ü tam verimli, tüm yönleriyle kullanarak zamandan tasarruf ederken veriminizi arttırıyoruz.

SOLIDWORKS BÜYÜK MONTAJ OPTİMİZASYON HİZMETİ

Neden Büyük Montaj Optimizasyon Hizmeti?

SOLIDWORKS kullanıcıları büyük montajlarda çalışırken performansı arttırmak için dikkat etmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Donanımdan bağımsız veya donanıma bağlı bu yaşanan sorunları buluyor, raporluyor ve çözüm önerilerini sunuyoruz.

Büyük Montaj Optimizasyon Hizmeti Ne Avantaj Sağlıyor?

Teknik uzmanlarımız tarafından tasarımlarınız ve donanımlarınız incelenir. Büyük montajlarınızın performansını etkileyen faktörler ve çalışma hızını arttıracak teknikler tespit edilir. Montajınızın üzerinden örneklerle size özel bir eğitim düzenlenir. Eğitimden sonra yeni tasarımlarınızı daha bilinçli ve performanslı oluştururken eski montajlarınızla da daha hızlı çalışabileceksiniz.

 
SOLIDWORKS AKIŞ ANALİZ HİZMETİ
Akış Analizi Danışmanlık Hizmeti

Ürünlerinizde yer alan akışkanları sanal ortamda gözlemlemek; basınç, debi, hız gibi etkileri kontrol etmek; ısı etkileri ve soğutma ihtiyaçlarını tespit etmek ve tasarımlarınızda iklim koşullarını iyileştirmek için SOLIDWORKS Flow Simulation kullanarak akış analizi hizmeti veriyoruz.

SOLIDWORKS YAPISAL ANALİZ HİZMETİ
Yapısal Analiz Hizmetimiz Nedir?

Ürünlerinizin dayanımını test etmek, prototip maliyetlerini düşürmek, tasarımlarınızı optimize etmek ve uzun ömürlü ürünler üretmek için SOLIDWORKS Simulation ve 3D EXPERIENCE PLATFORM üzerinden SIMULIA ile gerçekleştirdiğimiz yapısal analiz hizmetinden faydalanın.

SOLIDWORKS PDM İMPLEMENTASYON

PDM İmplementasyon Hizmetimiz Nedir?

PDM ile dosya ve süreçlerin yönetimi konusunda pek çok teknolojik yetenekler kazanılmaktadır. Bu yeni özelliklerin firmalar için yapılandırılması, maksimum verimi almak için firma süreçlerine uygun olarak uyarlanması, alanında uzman profesyoneller tarafından implementasyon kapsamında ele alınmaktadır. PDM implementasyon konusunda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

SOLIDWORKS için MAKRO ve API HİZMETİ

MAKRO ve API Hizmetlerimiz Ne İşe Yarar?

SOLIDWORKS programlarında hali hazırda bulunmayan özelliklere olan ihtiyacı karşılamak ve sıkça yapılan rutin işleri otomatik hale getirebilmek için süreçlerinize özel yazılan komutlar sayesinde tasarım süreçlerinizden daha fazla verim alabilir ve proje süreçlerinizi kısaltabilirsiniz. Makro ve API hizmetimiz konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.