Keyshot ile Gerçekçi Animasyon ve Görseller - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

Fotoğraf Gerçekliğinde Görselleştirme Yazılımı

Keyshot, gerçekçi ürün görsellerini anında size gösterir. Kolay kullanım, hız, gerçekçi ve gelişmiş materyaller ile dünya çapında bir çok büyük marka tarafından güvenle kullanılmaktadır. Fikirlerinizi kolayca sergilemek, konseptleri daha kısa sürede keşfetmek ve etkileyici görselleri daha hızlı bir şekilde oluşturmak için Keyshot‘ı şimdi deneyin.

Detaylı Bilgi, Teklif ve İletişim

KeyShot 11 ÇIKTI!

15 günlük ücretsiz deneme için formu doldurmanız yeterli…

KEYSHOT 11 YENİLİKLERİ

3D Paint

Fırça darbeleri ile detayları keşfedin

3D Paint modelinizin üzerine direkt olarak boyama ve kaşeleme ile ürününüzü daha fazla kişiselleştirmenizi sağlar. Fırça kütüphanesinde sahnenize yıpranma izleri, hava aşınması ve patina gibi katman efektlerini ekleyebilirsiniz.

Material Management & CMF Output

Renk, materyal ve rötuş

CMF yönetimi, materyal ve rötuş çıktısı üretmenizi sağlar. Bu özellik ile KeyShot’ta görselleştirilen tasarımları üretirken kolayca malzeme seçimi yapabilirsiniz. Özelleştirilmiş şemalar ve kütüphane aracılığıyla istediğiniz sonuçları hızla elde edebilirsiniz.

Physics Simulation

Salla, Çalkala ve Yuvarla!

Fizik simülasyonları objelerin fiziğe uygun hareketlerini hesaplayarak animasyonlar oluşturmanızı sağlar. Bu özellik ile gerçeğe uygun bir şekilde sahnenizde bulunan parçaları doğal bir şekilde dağıtabilirsiniz. Aynı zamanda fizik simülasyonlarında yer çekimi, sürtünme ve zıplama gibi birçok parametreyi kontrol edebilirsiniz.

KeyShot Web Viewer

Sahnelerinizi isteğiniz yerde istediğiniz kişi ile paylaşın

Keyshot Web Viewer ile sahnelerinizi kolayca paylaşabilirsiniz. Keyshot Cloud’a yüklediğiniz interaktif sahneleri, tek bir link ile bilgisayardan telefona bütün cihazlardan açılabilecek şekilde paylaşabilirsiniz. Keyshot Web Viewer, kaliteli ve pürüzsüz deneyim sunmak için optimize edilmiştir.

Workflow Automation

Her varyasyon için otomasyon

İş akışı otomasyonu, Keyshot Komut Terminali yada Arayüzsüz komut terminali sayesinde birçok Keyshot iş akışını otomatikleştirebileceğiniz gelişmiş yeni bir özelliktir. Kullanım alanları, otomatik render çıktısı ile varyasyon geliştirme gibi içerikler içerir.

Daha Bir Çok Özellik!

Keyshot Animation ile sahnenizin parlaklığını direkt olarak kontrol edin ya da ayarlayın.
Alembic'e ek olarak animasyonlu şekilde .mc/.mcx bellek dosyalarını ve FBX dosyalarını içe aktarın.
Keyshot malzeme kütüphanesi ile çok çeşitli deri renk tonlarından istediğinizi seçin.
Bir çok yeni özellik ve güncellemeler ile Keyshot içe aktarma yetenekleri artık daha güçlü.
Kırpma özelliği artık GPU ile destekleniyor.
Dosya boyutunu büyük ölçüde azaltmak için optimize edilmiş Keyshot glTF ve USDz dışa aktarma özelliği.
Previous slide
Next slide

KEYSHOT TEMEL ÖZELLİKLER

Keyshot'ı Farklı Kılan Nedir?

Keyshot 3D görselleştirmeyi ve animasyonu kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Güçlü arayüzü ile size ışık hızında materyal atama olanağı sağlar. Böylece gerçek dünyada gördüğünüz ışıkta en doğru materyal gösterimini elde edersiniz. Ayrıca bunların hepsini anlık/gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz.

Tasarım ve Konsept

Yaratın, revize edin ve detaylandırın. Takımınızla çalışıp, geliştirip, ürününüzü ortaya koyun. Keyshot modern tasarımcı için geliştirilen arayüzü ile fikirlerinizin hızında bir görselleştirme sunar.

Pazarlama ve Satış

Keyshot size her alanda kullanabileceğiniz son kalite pazarlama ve satış görselleri üretme özelliği sunar.

KOLAY

Yazılıma Değil, Tasarıma Odaklanın

Keyshot iş akışı üzerine tasarlanmış arayüzü sayesinde aşırı kolay öğrenimi ile beraber bir profesyonel için de gerekli araçları bulundurur.

HIZLI

Fikirlerinizi Daha Erken Hayata Geçirin

Keyshot pürüzsüz kullanımı ve geniş 3B dosya desteği ile bütün ürün geliştirme sürenize inanılmaz bir hız sağlar.

GERÇEKÇİ

Daha Gerçekçi!

Keyshot fiziksel görünümden öteye geçerek bilimsel olarak doğru materyaller kullanarak en üst kalite görseller sağlar. İster hazır bir materyal kullanın isterseniz kendiniz oluşturun.

GÜÇLÜ

Bütün Gücünüze Erişin

Keyshot size CPU yada GPU üzerinde çalışma seçeneği sunar. Böylece bilgisayarınızdan en yüksek performansı elde edersiniz.

GELİŞMİŞ

En Doğru Işıklandırma

Keyshot gelişmiş ışıklandırma yetenekleri ile bir iç mekandan fotoğraf stüdyosuna kadar en doğru ışıklandırma seçeneklerini sunar.

ANINDA

Sonuçları Anında Görün

Keyshot gerçek zamanlı görselleştirme üzerine kuruldur. Yaptığınız materyal değişikliğinden ışık değişikliğine kadar her şey anında ekranınızda olur.

İster Mac ister Windows’ta mükemmel “render”lar.

Geniş kapsamlı, direkt içe aktarım ve LiveLinking özellikli ücretsiz eklentiler.

15 günlük Keyshot 11 deneme lisansı için
formu doldurmanız yeterli