SolidWorks 2017

SolidWorks

SolidWorks 2017 Programı ile Tasarım Süreçlerinize Sezgisel Çözümler

SolidWorks ile tasarım departmanınızın tüm ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. SolidWorks, mekanik tasarımdan analize, ürün veri yönetiminden ayrıntılı kataloglar oluşturmaya kadar birçok çözüm sunmaktadır. Kullanımı kolay arayüzü ve kısa adaptasyon süresi sayesinde tasarımcı ve mühendislerinizden en yüksek verimi alabilirsiniz. SolidWorks programını birbirinden farklı pekçok sektörde kullanabilir ve detaylı tasarım sonuçları elde edebilirsiniz. SolidWorks 2017 ile program içi araçlarını daha da geliştiren 3 boyutlu tasarım programı, kullanım kolaylığını arttırarak  karşınıza çıkıyor.

SolidWorks 2017 ile tasarımlarınıza IoT gibi yeni çıkan teknolojileri entegre etme, çığır açan ürünlerin geliştirilmesini sağlayan daha mükemmel tasarım öngörüleri ekleme, yeni fikirlerinizi daha kısa zamanda bitmiş ürünlere çevirme, herhangi bir 3D modeli SOLIDWORKS ile birlikte çalışacak duruma getirme, tasarım verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

TEKYAZ; SolidWorks Türkiye Distribütörüdür. 3 boyutlu tasarımda bir standart haline gelen SolidWorks ile tasarım departmanınızın tüm ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. SolidWorks, mekanik tasarımdan analize, ürün veri yönetiminden ayrıntılı kataloglar oluşturmaya kadar birçok çözüm sunmaktadır. SolidWorks kullanımı kolay arayüzü ve kısa adaptasyon süresi sayesinde tasarımcı ve mühendislerinizden en yüksek verimi alabilirsiniz.

 • 3B Tasarım | SolidWorks
  3B Tasarım Paketler | SolidWorks SolidWorks 3B CAD yazılımı tasarım sürecinizi hızlandırarak, kolay kullanıcı arayüzü ve güçlü tasarım işlevselliği ile verimliliğinizi arttırır.
 • Analiz (Simulation) | SolidWorks
  SolidWorks Analiz (Simulation) ile tasarımlarınızı gerçek kullanım koşullarına bağlı olarak bilgisayar ortamında test ederek prototip ve test maliyetlerinden kurtulmanızı sağlar.
 • SolidWorks Eğitim
  SolidWorks Eğitim Ürünleri, dünyadaki en iyi mühendislik okullarının %80'inde kullanılmakta, öğrenci ve araştırmacılara anında üretken olmaları için kullanım kolaylığı sunmaktadır.
 • SolidWorks Electrical
  SolidWorks Electrical, tüm elektrik sistemlerinizin hızlı bir şekilde tasarlanmasını sağlar.
 • ÜCRETSİZ 2B Yazılım
  ÜCRETSİZ 2B Yazılım     SİZ İSTEDİNİZ, BİZ YAPTIK… DWG Dosyalarını daha iyi okumak, oluşturmak ve paylaşmak için daha iyi bir yol istediniz, sizleri dinledik ve sizler için yaptık… Kolay kullanımı, profesyonel seviyesi, Windows XP/ Windows Vista ve Windows 7 uyumlu 2 boyutlu CAD ürünü açması ile sizlere DraftSight ı…
 • Ücretsiz SolidWorks Araçları
  Ücretsiz 2B CAD araçları ile daha hızlı ve daha verimli çizim yapabilir, müşteri ve tedarikçileriniz ile iletişiminizi arttırabilirsiniz.
 • Ürün Dökümantasyonu (Composer)
  SolidWorks Composer (Ürün Dökümantasyonu) ile imalat resimlerinizi hazırlamanızı, zaman kaybı yaşamadan resim/animasyonlarla dökümantasyon yapmanıza olanak sağlar.
 • Veri Yönetimi (SolidWorks EPDM)
  SolidWorks EPDM ( Veri Yönetimi Çözümleri) ile kolaylıkla dosya ve çizimlerinize ulaşabilir, iş akışlarınızı otomatik hale getirebilir ve her zaman doğru sürümde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.