IK-Merak Edilenler - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
TEKYAZ LOGO 008

TEKYAZ
Kariyer Fırsatları

TEKYAZ
Kariyer Fırsatları

Geleceği Birlikte Tasarlayalım!

Geleceği Birlikte Tasarlayalım!

EĞİTİM VE KİŞİSEL GELİŞİM

Değişen koşullara uyum sağlayabilmek, yenilikleri gelişmeleri takip etmek için sürekli gelişim şarttır. Çalışanlarımızın bilgi ve motivasyonu, öğrenme hevesiyle çalışmaları başarımızın temel taşlarını oluşturur. Bu doğrultuda eğitim ihtiyaçları çalışanların mesleki ve kişisel gelişimleri, mevcut ve potansiyel görevleri dikkate alınarak çalışan ve yöneticileri tarafından birlikte belirlenir ve şirket genelinde oluşturulan yıllık eğitim planları çerçevesinde karşılanır. Her departman için 3 aylık dönemlerde toplam 4 eğitim verilmesi hedeflenmiştir.
Teknik Departman ve Satış için alması gereken gelişim sertifikaları mevcuttur ve belirli dönemlerde bu sertifikaları alabilmeleri için gerekli eğitim ve destek verilir.

PERFORMANS VE KARİYER YÖNETİMİ

Çalışanlar ve yönetim arasındaki geribildirimler bizim için önemlidir. Tekyaz’da hedeflerin, iş sonuçlarının ve yetkinliklerin birlikte ele alındığı etkin ve objektif bir değerlendirme amaçlı bir performans değerlendirme sistemi uygulanır. Bu sistem yönetici ve çalışanın karşılıklı beklentilerini paylaşmasına, performans değerlendirmede somut, ölçülebilir kriterlerin kullanılmasına imkan tanır. Bu görüşmelerde çalışanın kişisel gelişim planına yönelik adımlar ve eğitim ihtiyaçları belirlenir.

TEKYAZ’DA ÇALIŞMA

Hafta içi 08:30 – 18:00 veya 09:00 – 18:30 arası esnek çalışma saatleri mevcuttur.
Çalışma süremiz hafta içi 5 gündür.