Eğitim Kurumları - SolidWorks, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ

Eğitim Kurumları

Türkiye’de tek “SolidWorks Preferred Educational Reseller” ünvanına sahip ayrıca CAD/CAM sektörünün lider yazılımlarından SolidCAM  ve  Cimatron un tek distribütörü olan Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş.  eğitim ve eğitim kurumları konusunda sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde uzun yıllar boyunca eğitim sektörüne katma değerler sağlamıştır.

label_icons_certification

Sorumluluğumuzun bilincinde olarak öğrenci ve öğretmenlerimizle yakın ilişkiler içerisinde her daim onlara yardımcı olmaktayız. Sürekli düzenlediğimiz seminerler ücretsiz eğitimler  ve yaptığımız ziyaretler  ile sayısız öğrenci ve öğretmenimize ulaşmaktayız.Tasarım yarışmaları ile başarıyı ödüllendirmekteyiz. Amacımız  yazılımlarımız ile ilgili her türlü ihtiyaca başka bir aracıya gerek kalmadan doğrudan ve doğru bir şekilde yardımcı olmaktır.

Türkiye’nin her yerinde giderek büyüyen eğitim işbirliğimiz çerçevesinde birlikte çalıştığımız onlarca üniversite ,meslek yüksek okulu, lise,vakıf ve çıraklık eğitim merkezinden sonra  şimdi  de özel eğitim kurumlarını aramıza katmış bulunuyoruz.