Eğitim Kurumları Zirvesi Videolar - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

TEKYAZ EĞİTİM ZİRVESİ VİDEOLAR

Açılış Konuşması

SOLIDWORKS Eğitim Lisansı ve Abonelik Avantajları

3DEXPERIENCE Nedir? Öğrenci ve Öğretmen Toplulukları

3DEXPERIENCE Platform Analiz Çözümleri

İş İstasyonu Çözümleri

3D Printer Çözümleri

Metaverse Nedir? Ne Değildir?

SOLIDWORKS Entegre CAM Çözümü: SolidCAM!

SOLIDWORKS Mobilyacılık Çözümü SWOOD

SOLIDWORKS EĞİTİM PROGRAMI İLE 3D TASARIM VE DAHA FAZLASI

Eğitim kurumlarına özel lisanslarımız, çalışmalarımız ve işbirliklerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve bizimle iletişime geçmek için “Eğitim Kurumları” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

3DEXPERIENCE'I KEŞFEDİN!

Bulut Tabanlı SOLIDWORKS Çözümleri!

3DEXPERIENCE platform yeni nesil iş birlikçi platformdur. Tasarımdan üretime kadar ürün geliştirme sürecini ve çalışanları birbirleri bağlayan yüksek performanslı bulut tabanlı bir ortamdır. Şirketinizde ki her departman için tek platformu kullanarak işinizi kolaylaştıran yazılım çözümleri sağlar.

TEKYAZ LOGO 008

Ürünlerinizi ve üretimlerinizi daha fazla geliştirmek, imalat kalitenizi artırmak ve tasarımlarınızı en hızlı şekilde gerçeğe dönüştürmek için sizlere sağladığımız hizmetler ve diğer hizmet talepleriniz için formu doldurun.

Uzman ve profesyonel teknik ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik sizlere en uygun çözümleri bulmak, maliyetleri düşürmek, tasarımlarınızı optimize etmek ve imalat sürecinizi kısaltmak için nelere ve hangi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzu çözümlemek için sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

İletişim için: