Cimatron - SolidWorks, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ

Cimatron

Kalıpçılık için CAD/CAM Çözümünüz

Cimatron

Cimatron özellikle kalıp imalatçıları için en kapsamlı entegre CAD/CAM çözümüdür. Tasarım, modelleme, elektrot ve NC gibi Cimatron’un en iyi uygulamalarının birleşimiyle, CimatronE tüm kalıp imalatı aşamalarında yardımcınız olur.

Hız ve esneklik ile birlikte yüksek kaliteyi de getirecek geniş alandaki yetenekleri için güçlü modüller tek bir paket altında birleştirilmiştir. Basit 2.5 eksenden sürekli 5 eksene kadar güçlü NC yetenekleri, pürüzsüz yüzey kalitesi, yüksek frezeleme verimliliği ve kullanım kolaylığı ile tüm işleme proseslerinizi kapsar. CimatronE, tüm tasarım ve imalat proseslerinde üretimi arttıracak şekilde verimliliği yükseltir ve genel tasarım sıkıntılarından sizi kurtarır. CimatronE ile işleriniz daha sıkı kontrol, değişime daha iyi yanıt, daha hızlı ürün teslimi ve daha düşük ek maliyet gibi özelliklerden yararlanır.

 

CimatronE ile birlikte komut içerikleri gelişmiş ve dizayndan işlemeye birçok yeni özellik gelmiştir. Yeni versiyonlarda öncelikle müşterilerin istekleri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Cimatron, kendi tecrübesini de buna ekleyerek her sene daha ileriye gitmektedir. Amaçlanan hızlı ve verimli üretim bu sayede gerçeğe dönüşmektedir.

 • Cimatron CAD
  Kolaylaştırılmış tasarım araçları ile daha kısa zamanda sonuca ulaşın.
 • Cimatron CAM
  Mükemmel yüzey kalitesi sağlarken, teslim sürelerinizi kısaltın.
 • Die Design Modülü
  Sac kalıplarınızı sizin yerinize Cimatron tasarlasın, zamandan kazanın.
 • Hizli Elektrod Modülü
  Tasarım sürenizi %80 oranında azaltın. Hızlı elektrod çıkarma modülü hacim kalıp üretiminde kullanılmaktadır.
 • Mold Design Modülü
  Tek entegre bir sistemle tüm kalıp imalatçılarının çözümü
 • Özel Uygulamalar
  Cimatron Ayakkabı tasarımı, mikro işleme gibi birçok alanda kullanım alanına sahiptir.