Cimatron Yazılım Bakımı - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

CIMATRON YAZILIM BAKIMI

Yazılımınızı güncel tutarak ve en son teknolojiyi kullanarak rekabet gücünüzü her zaman koruyun!

Detaylı bilgi ve teklif için formu doldurun:

Neden Bakıma İhtiyacınız Var?

“Neden bakım satın almalıyım?” diye sorabilirsiniz. Özetle, bu, yatırımınızı korumak için en iyi araçtır. Yazılımınızı güncel tutmak, en son teknolojide kalmanıza yardımcı olur.

Mühendislerimiz sürekli olarak yazılımımıza yeni fonksiyonel ve verimli araçlar ekleyerek geliştirmeye çalışmaktadır. En son ve en güçlü Cimatron teknolojisine erişerek kendi pazarınızda rekabet gücünüzü koruyun.

Bakım programı aynı zamanda şirketinizin zamanında ve yetkin bir teknik desteğe öncelikli erişim imkanı sağlar. En yüksek kalitede bire bir yardım için uzmanlardan oluşan bir ekiple kendinizi donatın.

cimatron ikon cark
cimatron ikon telefon
cimatron ikon kronometre
cimatron ikon web
cimatron ikon hediye

Tüm
Güncellemeler

Öncelikli
Teknik Destek

Öncelikli
Müdahale

Online
Bilgi Bankası

ÜCRETSİZ
Eklentiler

YÖNETİCİLER İÇİN

“Cimatron, bizi pazarda çok rekabetçi kılan kilit bir ortak. Her yıl daha güçlü araçlarla, daha fazla seçenek çıkartıyorlar ve sistemi daha kullanıcı dostu hale getiriyorlar.”

Ted Stedner, Genel Müdür & CEO, Allegiance Mold, LLC

KULLANICILAR İÇİN

“Cimatron’un teknik desteği hakkında söyleyecek iyi şeylerden başka bir şeyim yok. Bilgisayarınıza erişebilmeleri ve sizin çalışmanız hakkında sizin göremediğinizi görüyor olmalarını seviyorum. Bu çok harika!”

Dave VanDeLaare, Kıdemli Kalıp Tasarımcısı, Allegiance Mold, LLC

CIMATRON BAKIMININ SİZE SUNDUKLARI

Tüm Cimatron Güncellemeleri

En yeni ve en güçlü Cimatron sürümlerine ve hizmet paketlerine ücretsiz olarak tam erişim imkanı sağlayacaksınız. Bu güncellemeler, hata düzeltmelerini, kullanıcı tarafından talep edilen geliştirmeleri ve yeni özellikleri içerir. Ayrıca bu, CAD programlarının veya işletim sistemlerinin yeni sürümleriyle uyumluluğunu sağlar.

Öncelikli Teknik Destek

Cimatron teknik destek ekibi, öncelikli teknik destek hizmetleri ile üretken ve verimli kalmanıza yardımcı olur. Ekibimizin benzersiz erişimi sayesinde, asla takılıp kalmayacaksınız. Gerek telefon ve web bağlantısı veya işbirlikçi sistemler aracılığıyla en kaliteli bire bir yardımın keyfini çıkaracaksınız. Ekibimiz, tüm lisanslama, komutların kullanımı, kurulum veya genel sorunların giderilmesinde sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Öncelikli Müdahale

Öncelikli erişim imkanı, telefon ve e-posta yardım taleplerinizin yanı sıra sınırsız telefon desteği ile sorunların çözülmesine ve zorlukların üstesinden daha hızlı gelmenize yardımcı olur.

Ücretsiz Eklentiler

Yalnızca bakımdaki müşteriler, ek Data Çevrimi, CAD, CAM ve Kalıp fonksiyonelliği ile ilgili seçili yazılım eklentilerini ücretsiz olarak alabilir. Seçilen eklenti paketleri, kullanılan Cimatron çözümüne göre farklılık gösterir.

Online Bilgi Bankası

Online veri bankasına erişim, birçok acil soruyu yanıtlamak için oldukça faydalı olacaktır. Yeni yazılım modülleri öğrenmek, yeni mühendisler veya programcılar yetiştirmek, ipuçları ve püf noktaları bulmak için bu kaynağı kullanabilirsiniz.

Yazılım Anahtarı Değişimi

Bakım süresi boyunca kırılan ve bozulan Yazılım Anahtarlarının değiştirilmesi ücretsizdir. Bu ayrıca, imzalı bir polis raporu eşliğinde, çalınan veya kaybolan anahtarlarında daha düşük bir maliyetle değiştirilmesini sağlar.

Yazılım yatırımınızı hemen en üst düzeye çıkarmak için bölgesel Cimatron temsilcinizle iletişime geçin.