Cimatron’un Öne Çıkan Özellikleri ile Tanışın - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
cimatron logo orange 100

WEBINAR

Cimatron’un Öne Çıkan
Özellikleri ile Tanışın

cimatron logo orange 100

CIMATRON

WEBINAR

Cimatron’un Öne Çıkan Özellikleri ile Tanışın

  06 NİSAN 2023

  10:30 – 11:30

  ONLINE ÜCRETSİZ

06 NİSAN 2023

10:30 - 11:30

ONLINE ÜCRETSİZ

Cimatron’nun öne çıkan özellikleri ile işlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Cimatron, CAD modülünde hızlı tasarım ve hızlı revizyon sağlayacak komut araçları, Enjeksiyon ve Sac Kalıp modülünde kalıplamaya hazırlık yöntemleri, kalıp ayrımı ve hızlı kalıplama için kolaylık sağlayan kullanım aşamaları, CAM modülü ile optimize tasarım araçları sayesinde işleme stratejisine göre en hızlı takım yolu oluşturma yöntemleri, programının sağladığı az bilinen kullanım kolaylıkları ve modüller arası araçların farklı uygulama yöntemleri konularından bahsedilecek.

Online ve ücretsiz gerçekleştireceğimiz webinarımıza katılarak Cimatron’nun fayda sağlayacak özelliklerini öğrenebilir ve rahatlıkla işlerinizde uygulayabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Talaşlı Üretim Öğretmenliği bölümünden 2013 yılında mezun oldu. Mezun olduktan sonra TEKYAZ ‘da ilk profesyonel iş deneyimine başladı. TEKYAZ’da Cimatron Eğitim ve Teknik Destek Uzmanı olarak görev almaktadır. Firmalara tasarım ve üretim konularında CAD-CAM eğitimi ve teknik destek hizmeti vermektedir.

OSMAN GÜCÜYENER

CIMATRON
Eğitim ve Teknik Destek Uzmanı

Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 2021 yılına mezun oldu. Mezun olduktan sonra imalat sektöründe ve yardımcı işletmelerde makine mühendisi olarak çalıştı. 2021 yılından itibaren TEKYAZ’da Cimatron Teknik Destek Mühendisi olarak görev almaktadır. Firmalara teknik destek ve eğitim hizmeti sağlamaktadır.

ALİ TOSUN

CIMATRON
Teknik Destek Mühendisi

Bu webinarın tarihi geçmiştir.

Diğer Webinar'lar için Webinar sayfamızı ziyaret edin:
Webinar Sayfası