SOLIDWORKS 2024 Yenilikleri - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

SOLIDWORKS 2024:
Daha Hızlı, Daha Verimli ve Daha Güçlü!

SOLIDWORKS 2024, bulut tabanlı 3DEXPERIENCE platformu ile tam entegrasyonu ve kullanıcı odaklı yenilikleri ile konsept aşamasından üretime kadar ürün geliştirme süreçlerinizi daha hızlı ve verimli hale getirmenize imkân sağlıyor.
Tasarımdan, veri yönetimi ve iş birliği için yeni olanaklar sunan SOLIDWORKS 2024 ile mükemmelliği yakalayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi, Teklif ve İletişim

Teknik Resim

SOLIDWORKS 2024 Teknik resimde bir çok yenilik ile beraber geliyor. Özel Özelliğe Bağlantı Kur, Yeniden İliştirme, Zincir Ölçümlendirmesi, Delik Tablosu, Step242, DimXpert ve çok daha fazlasıyla ilgili gelen yenilikleri inceleyebilirsiniz.
SOLIDWORKS 2024

Electrical

SOLIDWORKS Electrical 2024 elektrik tesisatlarınızı daha hızlı yapabilmeniz için bir çok yenilikle beraber geliyor. Electrical 2024 hem 3D hem de şematik kısmında yenilikler sunmaya devam ediyor. Electrical 3D içerisindeki aktif konum tesisatlandırma ve Şematik kısmında otomatik balonlama ve listeleme özelliği sizi daha da hızlandıracak.
SOLIDWORKS 2024

Plastics

SOLIDWORKS Plastics 2024 daha doğru plastik dolum analizleri yapabilmeniz için bir çok yenilik ile birlikte geliyor. Plastics 2024 ile birlikte Yeni Enjeksiyon Konumu Danışmanı ve otomatik görevler tanımlama ile daha sağlıklı dolumlar yaparken zamandan da tasarruf edeceksiniz.
SOLIDWORKS 2024

Modelleme

SOLIDWORKS 2024 Modelleme yenilikleriyle beraber Döndürme ile Kesme, Sınırlandırıcı Kutu, Delik sihirbazı, Doğrusal Çoğaltma, Yüzeyi Budamayı Geri Al gibi bir çok komuta bir çok yenilik geldi. En önemlisi artık parçalarınızı eski sürüm olarak kaydedebiliyorsunuz!
SOLIDWORKS 2024

Visualize

SOLIDWORKS Visualize 2024 ürünlerinizi gerçeğe daha yakın gösterebilmeniz ve harika görseller yaratabilmeniz için yeni özelliklerle beraber geliyor. Visualize 2024 ile birlikte yeni DSPBR malzemeleri, Yeni Manipülatör, İşleme Sihirbazı, Etkileşimli Resimler ve daha bir çok alanda gelen yenilikleri inceleyebilirsiniz.
SOLIDWORKS 2024

PDM

SOLIDWORKS PDM 2024 veri yönetiminizi kolaylaştıracak yeniliklerle beraber geliyor. PDM 2024 İş Akışı Durumunu Değiştirme, Geçmiş, Montaj Görüntüleme, Adlandırılmış Malzeme Listesi, Versiyon, İçerir, Kullanılan Yerler sekmeleri ve WEB2 gibi bir çok alanda yenilikler sunuyor.
SOLIDWORKS 2024

Sac Metal ve Yapı Sistemleri

SOLIDWORKS 2024 Sac metal ve yapı sisteminde sıkça kullanılan komutlara yenilik getirmekle beraber yepyeni komutlarla beraber geliyor. Sekme ve Yuva, Ayrım Hattı, Yeni Damga Komutu, Kesim Listeleri ve Yapı Sistemine gelen bir çok yeniliğin detaylarını öğrenebilirsiniz.
SOLIDWORKS 2024

Montaj

2024 için montaj tasarımındaki yeni yetenekler, çok beklenen kullanıcı geliştirmeleriyle birlikte karşınızda. Montaj İlişkisi Referansı, Yeni Bileşen Referanslarını Güncelle, Defeature Silüet, Step Açma ve Eski Sürüm Kaydetme ile ilgili bir çok yeniliği bulabileceksiniz.

SOLIDWORKS 2024

Simulation

SOLIDWORKS Simulation 2024 analizlerinizi daha hızlı ve kolay yapabilmeniz için bir çok yenilikle beraber geliyor. Yeni sistem seçenekleri daha verimli çalışmanızı sağlarken rulman bağlantı elemanı için yeni seçenekler daha doğru analiz sonuçları alabilmeniz için geliyor.