Paketler SolidWorks,SolidWorks Türkiye Distribütörü,SolidWorks Satış,SolidCam Türkiye Distribütörü SolidWorks,SolidWorks Türkiye Distribütörü,SolidWorks Satış,SolidCam Türkiye Distribütörü

Paketler

SolidWorks Electrical Paketler

Ürünlere her geçen gün güç sistemleri, kullanıcı kontrolleri, karmaşık kablolar ve kablo demetleri gibi daha fazla elektrik aksam yerleştirilmektedir. SolidWorks® Electrical, akıllı tasarım araçları, kapsamlı parça veri tabanı, 2B şematik ve 3B modellerinin gerçek zamanlı entegrasyonuyla elektrik sistemi tasarımını kolaylaştırır. Basit ve sezgisel tasarım, işbirliğinin arttırılmasını ve Malzeme Listelerinin ve proje verilerinin entegre edilmesini mümkün kılarak hem elektrik hem de makine mühendislerinin daha üretken olmalarını sağlar. Sonuç olarak daha az hata ve sorunla karşılaşılır, ürünler pazara daha hızlı sunulur. SolidWorks Electrical ürün yelpazesinde şunlar bulunur:

product-spot-12
SolidWorks Electrical Professional

SolidWorks Electrical paketinin şematik yetenekleri ile SolidWorks Electrical 3D paketinin 3 boyut entegrasyon gücünün birleştiği pakettir.

product-spot-12
SolidWorks Electrical 3D

2B elektrik şemalarınız ile 3B SolidWorks modelleri arasında ilişki kurarak elektriksel tasarımınızı 3 boyuta aktarmanızı sağlar. Kablolama işlemi SolidWorks içerisinde otomatik olarak yapılarak size zamandan kazandırırken olası montaj hatalarını önlemenizi sağlar.

product-spot-12
SolidWorks Electrical

2B dinamik elektrik şeması oluşturmanızı sağlar. Sembol kütüphanesi, üretici veritabanı, özel PLC çizim araçları sayesinde şematik tasarımınızı kısa zamanda tamamlamanızı sağlar.