Next Engine SolidWorks,SolidWorks Türkiye Distribütörü,SolidWorks Satış,SolidCam Türkiye Distribütörü SolidWorks,SolidWorks Türkiye Distribütörü,SolidWorks Satış,SolidCam Türkiye Distribütörü

Next Engine

3 Boyutlu Masaüstü Tarayıcı

Next Engine

Sanal ortama geçirmek istediğiniz fiziksel objelerinizi 3B olarak tarayabilmeniz ve kolayca kullanabilmeniz için geliştirilmiş yepyeni bir teknoloji.

download

NextEngine 3D tarama cihazı fiziksel nesneleri doğrudan 3 boyutlu olarak bilgisayar ortama aktarır. Bu 3 boyutlu nokta bulutunu Scan Studio yazılımı ile STL ve OBJ uzantıları alabilirsiniz.

Ayrıca RapidWorks yazılımı yardımıya 3D geometriler oluşturulabilir ve SolidWorks, UGS NX, ProEngineer ve AutoCAD’e doğrudan geometri verebilir unsur ağacı yapısını oluşuturabilmekteidr. Bu yazılımların yanı sıra STL, IGES, STP gibi evrensel cad data olarak da alabilirsiniz.

 

download

 

download

ScanStudio HD

NextEngine Tarama cihazı ile almış olduğunuz nokta bulutlarını brleştirmeniz, budamız, yumaşatmanız ve STL, OBJ gibi nokta bulutu verisi olarak dışar vermeniz mümkündür.

RapidWorks

RepidWorks ile 3 boyutlu tarama verilerini parametrik CAD modele dönüştürebilir, üzerinde değişiklikleri yapabilir ve SolidWorks, UGS NX, ProEngineer ve AutoCAD’e doğrudan geometri verebilir ve unsur ağacı yapısını koruyabilir.

Teknik Özellikler ve Detaylar

Fiyat & Performans – SolidWorks Uyumluluğu – Tarama İşlemi – Data Üzerinde Çalışma – Uzaklıklar – Tarama Derinliği – Taranabilecek nesne boyutları – Tarama Süresi – Hassasiyet – Desteklenen Dosya Formatları – Garanti – Sistem İhtiyacı – Sistem İhtiyacı – Kutu İçeriği – Voltaj İhtiyacı – PC/ MAC Uyumluluğu

NextEngine Masaüstü 3B Tarayıcı

Cihaz yanında verilen ScanStudio CORE programı ile tarama, temizleme, hizalama ve birleştirme gibi işlemleri yapabilir ve elde ettiğiniz 3B datayı STL, OBJ, VRML, UCD formatlarında çıktı alabilirsiniz.