Tasarım Zirvesi 2022 Videolar - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

3DEXPERIENCE'ı Keşfedin!

3DEXPERIENCE platform yeni nesil iş birlikçi platformdur. Tasarımdan üretime kadar ürün geliştirme sürecini ve çalışanları birbirleri bağlayan yüksek performanslı bulut tabanlı bir ortamdır. Şirketinizde ki her departman için tek platformu kullanarak işinizi kolaylaştıran yazılım çözümleri sağlar.

SOLIDWORKS Hakkında Detaylı Bilgi Alın

SOLIDWORKS, geniş 3B tasarım çözümleriyle ürün tasarımlarınızı oluşturmanıza, analiz etmenize ve yönetmenize olanak tanır. Sektörün önde gelen parça, montaj ve teknik resim özellikleri gibi güçlü tasarım araçlarını yerleşik analiz, maliyet tahmini, görüntü işleme, animasyon ve ürün veri yönetimi ile entegre eder.

TEKYAZ LOGO 008

Tüm Çözümlerimiz Hakkında

Ürünlerinizi ve üretimlerinizi daha fazla geliştirmek, imalat kalitenizi artırmak ve tasarımlarınızı en hızlı şekilde gerçeğe dönüştürmek için sizlere sağladığımız hizmetler, çözümler ve ürünlerimiz hakkındaki talepleriniz için formu doldurun.

Uzman ve profesyonel teknik ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik sizlere en uygun çözümleri bulmak, maliyetleri düşürmek, tasarımlarınızı optimize etmek ve imalat sürecinizi kısaltmak için nelere ve hangi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzu çözümlemek için sizinle en kısa sürede iletişime geçecekler.

Detaylı Bilgi ve İletişim için: