SOLIDWORKS Lenovo İş İstasyonu Kampanya'24 - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×
SOLIDWORKS Lenovo İş İstasyonu

SOLIDWORKS Lisansı Alana
Lenovo İş İstasyonlarında %30 İndirim: Fırsatı Kaçırmayın!

SOLIDWORKS ile tasarımlarınızda hız ve verimliliği en üst düzeye çıkartmanız için doğru donanıma sahip olmanın tam zamanı.

Kampanya Koşulları:

Neden Lenovo İş İstasyonları?

Uygun Fiyat &
yüksek kalite garantisi

İhtiyaca göre konfigüre
edilmiş iş istasyonları

3 yıl anında TEKYAZ yazılım & donanım servis garantisi

Neden SOLIDWORKS Kullanmalısınız?

Piyasa Liderliği ve Yaygın Kullanım

SOLIDWORKS, dünya genelinde en çok kullanılan 3D CAD yazılımıdır. Çeşitli sektörlerdeki profesyoneller tarafından tercih edilen bu platform, global bir standart haline gelmiştir ve piyasada lider konumdadır.

Eğitimde SOLIDWORKS

SOLIDWORKS, mühendislik ve tasarım eğitimi veren birçok üniversite ve teknik okulda öğretilmektedir. Bu durum, işverenlerin ihtiyaç duyduğu yetenekli profesyonellerin sürekli bir kaynağını oluşturur.

Gelişmiş Modelleme Araçları

Karmaşık parçalar ve montajlar oluşturma konusunda sınırsız imkanlar sunan SOLIDWORKS, parametrik modelleme, büyük montaj tasarımları, sheet metal, kaynak yapıları ve tersine mühendislik gibi özelliklerle ürün tasarım süreçlerini mükemmelleştirir.

Güçlü Simülasyon Kapasiteleri

SOLIDWORKS Simulation ile yapısal, sıvı akışı, plastik enjeksiyon, termal analiz ve daha birçok simülasyon çeşidini içeren ileri simülasyon araçlarına erişin.

Üstün Görselleştirme

Ürünlerinizi SOLIDWORKS Visualize ile fotoğraf kalitesinde görsellerle sunarak, müşteri ve paydaşlarınıza konseptlerinizi etkileyici bir şekilde tanıtın.

Entegre Veri Yönetimi

SOLIDWORKS PDM ve SOLIDWORKS Manage ile tasarım verilerinizi kolayca yönetin, ekip işbirliğini güçlendirin ve revizyon kontrolü ile dosya değişikliklerini sorunsuz bir şekilde izleyin.

ECAD-MCAD İşbirliği

Elektriksel ve mekanik tasarım ekipleri arasında sorunsuz bir işbirliği sağlayın. SOLIDWORKS Electrical ve PCB ile entegre olun ve elektriksel tasarımları doğrudan 3D ortamında gerçekleştirin.

Kapsamlı Malzeme Kütüphanesi

Geniş bir malzeme kütüphanesi ile çeşitli malzemeler ve üretim süreçleri için detaylı analizler sunun. Doğru malzeme seçimleriyle ürün başarısını artırın.

Dünya Çapında Kabullenilmiş Standartlar

Geniş sektörel standartlara uyum, SOLIDWORKS'ü uluslararası pazarlarda geçerli kılar ve düzenleyici gerekliliklere uygunluğunu sağlar.
SOLIDWORKS: Türkiye'de ve Globalde 3B CAD Sektörünün Lideri
1 Milyon+

Kullanıcı

5 Milyon+

Öğrenci

80

Farklı ülke

240 Bin+

Firma

Başka bir sorunuz veya
bilgi talebiniz mi var?

Sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sağlayacak hizmetlerimizi birlikte belirlemek için buradayız. Size yardımcı olmak bizi mutlu eder.

Hemen Bir Uzmanımızla Görüşün