3DEXPERIENCE Analiz Rolleri ile Elektromanyetik ve Akış Analizleri  - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
logo 3dexperience l

WEBINAR

3DEXPERIENCE Analiz Rolleri ile
Elektromanyetik ve Akış Analizleri

WEBINAR

3DEXPERIENCE Analiz Rolleri ile Elektromanyetik ve Akış Analizleri

  30 MART 2023

  10:30 – 11:30

  ONLINE ÜCRETSİZ

30 MART 2023

10:30 - 11:30

ONLINE ÜCRETSİZ

3DEXPERIENCE Analiz Rolleri ile akışkan davranış, ısı transferi ve eletromanyetik bileşenleri hızlı ve kolay bir şekilde analiz edebilirsiniz. Bu webinarda Fluid Dynamics Engineer ve Electromagnetic Engineer analiz rollerini ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.

Fluid Dynamics Engineer ve Electromagnetic Engineer rolleri ile ilgili tüm soruların cevaplarını online ve ücretsiz düzenleyeceğimiz webinarımızda bulabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğinden mezun oldu. Aynı alanda yüksek lisansına devam etmektedir. 2022 yılından itibaren TEKYAZ İş Geliştirme Departmanında çalışmaktadır. CST Studio Suite ile analiz projeleri gerçekleştirmekte olup müşterilerimize bu ürünlerin daha etkin kullanılması konusunda yardımcı olmaktadır.

KUTLU KÜÇÜKVURAL

Elektromanyetik Analizler
Teknik Destek Mühendisi

Karabük Üniversitesi mekatronik mühendisliği bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından staj yaparak Tekyaz ’da çalışmaya başlayan Erdil, Kariyerini Analiz Projeleri Sorumlusu olarak sürdürüyor. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Makine Anabilim dalı yüksek lisans yaparak kariyerine devam etmektedir.

ANIL ERDİL

Analiz Projeleri
Uygulama Mühendisi

Bu Webinar'ın tarihi geçmiştir.

Diğer Webinar'lar için Webinar sayfamızı ziyaret edin:
Webinar Sayfası