SOLIDWORKS'e Geçenlere %80 İndirim - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
×

3B Tasarımda Dünya Lideri SOLIDWORKS'e
%80 İndirimle Geçiş Yapın

Mevcut CAD’inizi SOLIDWORKS ile Değiştirin, NET %80 İndirim Kazanın
Hemen bir SOLIDWORKS Uzmanıyla Görüşün
SOLIDWORKS: Türkiye'de ve Globalde 3B CAD Sektörünün Lideri
1 Milyon+

Kullanıcı

5 Milyon+

Öğrenci

80

Farklı ülke

240 Bin+

Firma

Neden SOLIDWORKS’e Geçmelisiniz?

Piyasa Liderliği ve Yaygın Kullanım

SOLIDWORKS, dünya genelinde en çok kullanılan 3D CAD yazılımıdır. Çeşitli sektörlerdeki profesyoneller tarafından tercih edilen bu platform, global bir standart haline gelmiştir ve piyasada lider konumdadır.

Eğitimde SOLIDWORKS

SOLIDWORKS, mühendislik ve tasarım eğitimi veren birçok üniversite ve teknik okulda öğretilmektedir. Bu durum, işverenlerin ihtiyaç duyduğu yetenekli profesyonellerin sürekli bir kaynağını oluşturur.

Gelişmiş Modelleme Araçları

Karmaşık parçalar ve montajlar oluşturma konusunda sınırsız imkanlar sunan SOLIDWORKS, parametrik modelleme, büyük montaj tasarımları, sheet metal, kaynak yapıları ve tersine mühendislik gibi özelliklerle ürün tasarım süreçlerini mükemmelleştirir.

Güçlü Simülasyon Kapasiteleri

SOLIDWORKS Simulation ile yapısal, sıvı akışı, plastik enjeksiyon, termal analiz ve daha birçok simülasyon çeşidini içeren ileri simülasyon araçlarına erişin.

Üstün Görselleştirme

Ürünlerinizi SOLIDWORKS Visualize ile fotoğraf kalitesinde görsellerle sunarak, müşteri ve paydaşlarınıza konseptlerinizi etkileyici bir şekilde tanıtın.

Entegre Veri Yönetimi

SOLIDWORKS PDM ve SOLIDWORKS Manage ile tasarım verilerinizi kolayca yönetin, ekip işbirliğini güçlendirin ve revizyon kontrolü ile dosya değişikliklerini sorunsuz bir şekilde izleyin.

ECAD-MCAD İşbirliği

Elektriksel ve mekanik tasarım ekipleri arasında sorunsuz bir işbirliği sağlayın. SOLIDWORKS Electrical ve PCB ile entegre olun ve elektriksel tasarımları doğrudan 3D ortamında gerçekleştirin.

Kapsamlı Malzeme Kütüphanesi

Geniş bir malzeme kütüphanesi ile çeşitli malzemeler ve üretim süreçleri için detaylı analizler sunun. Doğru malzeme seçimleriyle ürün başarısını artırın.

Dünya Çapında Kabullenilmiş Standartlar

Geniş sektörel standartlara uyum, SOLIDWORKS'ü uluslararası pazarlarda geçerli kılar ve düzenleyici gerekliliklere uygunluğunu sağlar.

Neden SOLIDWORKS'e TEKYAZ ile Geçmeliyim?

Sektörde Öncü

TEKYAZ, SOLIDWORKS’ün Türkiye’deki ilk temsilcisi olarak 30 yıllık CAD/CAM tecrübesiyle 7000+ müşteri ve 15000+ lisansa liderlik etmektedir. Bu deneyim ve geniş müşteri tabanı, her sektöre yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmamızı sağlar.

Üstün Teknik Destek

TEKYAZ, 150’den fazla uzman mühendisiyle Türkiye’nin en kapsamlı hizmet ağını sunar. Hizmet kalitemiz, uluslararası arenada memnuniyet ödülleri almıştır. Müşterilerimize sadece çözümler sunmuyor, aynı zamanda ödüllü bir deneyimin parçası olmalarını sağlıyoruz.

Eğitimde Lider

En deneyimli ekibimiz ve geniş eğitim müfredatımız ile kullanıcılarımıza değer katan eğitimler sunuyoruz. SolidWorks yazılımının tüm özelliklerini detaylı ve pratiği yüksek eğitimlerle aktarıyor, kullanıcılarımızın iş süreçlerinde verimliliği artırmalarını sağlıyoruz. 

Güncel Teknoloji

ERP sistemlerinden SolidWorks eklentilerine kadar geniş bir yelpazede, 360 derece ihtiyaçlarınıza uygun, sektörün en yeni ve en etkili teknolojilerini sağlıyoruz. Bu sayede iş süreçlerinizde maksimum verimlilik ve performans elde etmenizi kolaylaştırıyoruz.

Ekibimiz

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya 29 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Farklı CAD ürününe sahip müşterilerin 01.01.2018 – 23.10.2023 tarihi arası faturaları geçerlidir. Farklı CAD ürün faturası ve müşteri mektubu zorunludur.
  • Kampanya tüm SOLIDWORKS ürünlerinde geçerli olup, Kiralama ve Abonelik ürünlerinde 1 ve 3 yıllık siparişlerde geçerlidir.