SOLIDWORKS PDM / ERP / MES Webinarı - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
3ds sw logo white
tekyaz yatay beyaz logo
abas logo partner
projesis logo ty

SOLIDWORKS ile PDM/ERP/MES Entegrasyonu

"Üretimin Vazgeçilmez Üçlüsü"

Online ve Canlı Yayın

8 Aralık 2021 15:00

Üretimin bir numaralı zorluğu, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru fiyata elde etmektir. Rekabet avantajı eskiden otomasyondan ve daha yakın zamanda dijitalleşmeden geliyordu, ancak bu artık yeni teknolojilerin ve modern uygulamaların ortaya çıkmasıyla YENİ NORMALİMİZ haline geldi.
Siz de yeni normalde yerinizi almak için geç kalmayın!
SOLIDWORKS PDM ile “NE” (Teknik kararlarınız)
ERP ile “NEDEN” (Stratejik kararlarınız)
MES ile “NASIL” (Operasyonel kararlarınız)Sorularına cevap bulacağınız, teknolojilerin birbirleriyle ne seviyede ve nasıl ENTEGRE edileceğini teknolojilerin uzmanlarının katılımıyla değerlendireceğimiz panelimize davetlisiniz.

Etkinliği kaçırdıysanız tekrarını izleyebilirsiniz:

KONUŞMACILAR

goker sarp 2

Moderatör

Göker Sarp

ERP Komitesi Koordinatörü

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü mezunu,
Bilişim dünyasındaki kariyerine 1991 yılında yazılım mühendisi olarak başladı,
30 Yıllık Bilişim sektör deneyimi var.
Halen 2012 yılında kurduğu ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun koordinatörlük görevini sürdürüyor.

iuludag h251

Konuşmacı

İlker Uludağ

TEKYAZ

CEO

Öğrencilik zamanından bu yana tasarım programlarına ilgi duyan İlker Uludağ’ın 1998 yılında SOLIDWORKS ile tanışmasından sonra hayatı değişmiştir.

Tanıştığı ilk andan itibaren ürüne resmen aşık olan İlker Uludağ 20 yılı aşkın süredir SOLIDWORKS ve CAD/CAM piyasası ile ilgili tüm detayları yakından takip etmekte ve sayısız firmanın işlerini geliştirebilmesi için ilham kaynağı olmaktadır.

serhan oralp

Konuşmacı

Serhan Oralp

ABAS

Yönetici Ortak

1979 İstanbul doğumlu olan Serhan Oralp, Galatasaray Lisesi mezunudur. Eğitim hayatına Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde devam etmiş olup, MBA yüksek lisans eğitimini “KOBİ’lerde ERP İmplementasyonu” bitirme projesi ile tamamlamıştır. Yaklaşık 20 yıldır ERP sektöründe olup sırasıyla Uygulama Danışmanlığı, Proje Yöneticiliği ve Danışmanlık Hizmetleri Direktörlüğü görevlerini yürütmüştür. Şu anda ABAS Türkiye firmasının Yönetici Ortağı olarak kariyerini sürdüren Serhan Oralp bugüne kadarki sektör deneyimlerini ERP Kampüs çatısı altında çeşitli üniversitelerde düzenlenen seminer ve eğitimlerde gençlerle paylaşmaktadır.

hk projesis2

Konuşmacı

Hasan Kemahlı

Projesis

Genel Müdür

Ankara Üniversitesinde Mühendislik Lisansını tamamlamıştır. Daha sonraki yıllarda İşletme Lisans, Makine ve Endüstri dallarında yüksek lisans yapmıştır. İş hayatına 1985 yılında başlayan Hasan Kemahlı, sırasıyla IBM, Çimentaş şirketlerinde çalıştıktan sonra 1993 yılında kendi Bilişim & Danışmanlık şirketini kurmuştur. 1998 yılında işlerini tamamen Danışmanlık ve Yazılım Üretimi üzerine konumlamıştır. Danışmanlık işinin yanı sıra Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezlerinde Danışmanlık yapan Hasan Kemahlı 2005 – 2010 yılları arasında İzmir Ekonomi Üniversitesinde Yarı Zamanlı Öğretim Görevlisi olarak da çalışmıştır. Şu an kurucusu olduğu Projesis Danışmanlık ve Yazılım şirketinin Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Projesis yazılım Üretim işletmeleri için Üretim İzleme, İyileştirme, MES, Planlama, İleri İzlenebilirlik vb. yazılımlar üretmektedir. Bu konularda Türkiye’de birçok orta ve büyük ölçekli üretim işletmelerine hizmet vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

Tasarım ve Mühendislik Departmanlarınızı Tek Çatı Altında Buluşturun

SOLIDWORKS PDM'i Keşfedin!

SOLIDWORKS PDM, Windows Explorer entegre arayüzü sayesinde neredeyse hiçbir bilgi gerektirmeden herkesin erişebileceği bir dosya yapısı sağlar. Bu sayede tasarım ekibi işbirliği içinde çalışırken tasarımdan teknik resim talep eden satın alma, planlama, imalat, kalite kontrol departmanları için de kolayca ulaşabilecekleri bir ortam sağlar.

E-posta bültenlerimize abone olarak en yeni kampanyalardan haberdar olmak ister misiniz?