Cimatron Yıl Sonu Kampanyası - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
cimatron logo orange 100

CIMATRON YIL SONU KAMPANYASI BAŞLADI!

Size en uygun paketi seçerek Kalıp imalatçıları için en kapsamlı CAD/CAM çözümü Cimatron'a geçiş yapın... 12 taksit imkanı ile aydan aya küçük taksitlerle programın sahibi olun...

Cimatron'la işinizi daha verimli hale getirmek ve işlerinizi büyütmek için bu fırsatı kaçırmayın!

HEMEN FIRSATI YAKALA!

5 Eksen Simultane Cimatron CAM Paketi

cimatron webinar 500

Hassas işleme yetenekleri ve en zor parçaları bile kolayca çizebilmeyi sağlayan özellikleri ile başka tasarım programlarına ihtiyacınız kalmayacak.
CAM yaparken sürekli tasarım programı aramanıza gerek olmayacak, üstelik öğrenmek de çok kolay!
Paket içeriği: Tüm CAD komutları ve post dahildir. Makine Simülasyonu, eğitimler ve 1 yıllık bakım anlaşması dahildir.

AYLIK SADECE 1000$

Cimatron CAD/CAM Paketi

ak cimatron baslangic egitimi

Tasarım, montaj ve teknik resim yapmanız üstelik bir de yaptıklarınızı CNC’de işlemeniz gerekiyorsa tüm ihtiyaçlarınızı bu paketle karşılayabilirsiniz.
Paket içeriği: Master solution lisansı ve post dahildir. Eğitimler ve 1 yıllık bakım anlaşması dahildir.

AYLIK SADECE 1000$

3 Eksen Cimatron CAM Paketi

ak cimatron 4 eksen egitimi

Hassas işleme yetenekleri ve en zor parçaları bile kolayca çizebilmeyi sağlayan özellikleri ile başka tasarım programlarına ihtiyacınız kalmayacak.
CAM yaparken sürekli tasarım programı aramanıza gerek olmayacak, üstelik öğrenmek de çok kolay!
Paket içeriği: Tüm CAD komutları ve post dahildir. Eğitimler ve 1 yıllık bakım anlaşması dahildir.

AYLIK SADECE 750$

Cimatron CAD Paketi

cimatron 2021 cad kampanya

Kalıpçıların ihtiyaç duyduğu esneklikte uygun fiyatlı bir CAM programı artık hayal değil. O kadar esnek bir program ki, Cimatron’la birlikte katı ve yüzey bir arada çalışabilirsiniz.
Paket içeriği: Eğitimler ve 1 yıllık bakım anlaşması dahildir.

AYLIK SADECE 450$

Neden Cimatron?

Cimatron Nedir?

1982’den bu yana, Cimatron® kalıp üreticileri için, kalıplar ve elektrotlar dahil kalıpların tasarımı ve üretimi için uçtan uca bir çözüm sağlamanın yanı sıra Enjeksiyon kalıpları, Sac kalıpları, Plakalar ve imalat için tüm CNC ve EDM makinelerine programlama yapmaktadır.

Tek Bir Entegre Çözüm Kullanın

Cimatron CAD/CAM yazılımı, tasarım ve üretime kadar olan tüm iş akışı için tek, sezgisel, kullanımı kolay bir arayüze sahip entegre çözüm sağlar.

İçermiş olduğu çok çeşitli modüler uygulama araçları sayesinde tüm tasarım-üretim sürecini hızlandırır ve özgün ihtiyaçlarınıza göre özel tasarım çözümleri sunar.

Cimatron CAD modülü, içerisinde Katı, Yüzey, Tel Kafes ve Mesh çizim yetenekleri barındıran hibrit bir tasarım ve modelleme paketidir. Esnek yapısı, kolay kullanımı ve zengin tasarım araçları kullanıcıya yüksek modelleme avantajı sunması yanı sıra her boyutta ve karmaşıklıkta parçaları en hızlı ve en yüksek kalitede tasarlayabilme imkânı sağlar.

Cimatron CAM modülü, 2.5 eksen ile 3, 4, 5 eksen simultane olmak üzere; güçlü NC yetenekleri, pürüzsüz yüzey kalitesi, yüksek frezeleme verimliliği ve kullanım kolaylığı ile imalat atölyeleri için benzersiz bir NC programlama sunmaktadır.

Cimatron Sac Kalıpçılığı modülü, kullanıcıya model üzerinde bükme, sıvama, açınım alma ve diğer şekillendirme yetenekleri ile birlikte yüksek kalitede sac kalıp tasarımı için eşsiz imkânlar sunmaktadır. Esnek düzene sahip yapısı, Progresif kalıpları için Şerit tasarımı ve Transfer kalıpları için İstasyon tasarımı olanağı sunar. Özelleştirilmiş otomatik araçları kullanarak kolaylıkla kesme ve form verme zımbaları tasarlanabilmektedir.

Cimatron Kalıp Ayrım Modülü, erkek ve dişi kalıp ayrım hattını en hızlı ve pratik şekilde oluşturmayı sağlar.

Cimatron Elektrot Tasarım Modülü, bir elektrodu tüm ayrıntılarıyla detaylandırarak otomatik olarak oluşturmayı sağlar. Bir elektrodun yakma alanının kolaylıkla tanımlanabilmesi için gelişmiş araçlar içerir ve içerdiği CAD fonksiyonları sayesinde kusursuz bir Elektrot tasarımı ve modelleme imkânı sağlar.

Cimatron Teknik Resim Modülü, Cimatron modellerinin, parçaların veya montajların 2B görünümlerini içeren teknik çizim sayfaları oluşturulmasını sağlar. Oluşturulan her görünüme özgü niteliklerin düzenlenebilmesi ve eklenebilmesi yanı sıra özel araçlar ile parça veya montaja ait gerekli tüm bilgileri otomatik olarak oluşturabilmeyi sağlar.

E-posta bültenlerimize abone olarak en yeni kampanyalardan haberdar olmak ister misiniz?