Cimatron Sabit Kur Fırsatı - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
cimatron logo orange 100

Cimatron Sabit Kur Fırsatı!

Kur farkından etkilenmeden seçeceğiniz ödeme seçenekleri ile Cimatron'a sahip olabilirsiniz...

  • Senet ile alımlarda 6 ay TL
  • Vakıfbank Vinov ile alım yapılırsa 12 ay taksit imkanı
  • Leasing ile 24 ay taksit imkanı

Hemen bizimle iletişime geçin, bu fırsatı kaçırmayın...
Kampanyadan faydalanmak için geç kalmayın!

HEMEN FIRSATI YAKALA!

KAMPANYA KOŞULLARI

Cimatron kampanya

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya 13-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Stoklarla sınırlıdır ve kampanya bitiş tarihi isteğe bağlı olarak güncellenebilir.
  • Cimatron CAD/CAM paket alımlarında geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelik anlaşmasının yapılması gereklidir. Leasing yöntemi ile alımlarda ise abonelik anlaşması 2 yıl olmalıdır.
  • Eğitim kurumları lisansı kampanyaya dahil değildir.
  • Başka bir kampanyalar/indirimler ile birleştirilemez.

Neden Cimatron?

Cimatron Nedir?

1982’den bu yana, Cimatron® kalıp üreticileri için, kalıplar ve elektrotlar dahil kalıpların tasarımı ve üretimi için uçtan uca bir çözüm sağlamanın yanı sıra Enjeksiyon kalıpları, Sac kalıpları, Plakalar ve imalat için tüm CNC ve EDM makinelerine programlama yapmaktadır.

Tek Bir Entegre Çözüm Kullanın

Cimatron CAD/CAM yazılımı, tasarım ve üretime kadar olan tüm iş akışı için tek, sezgisel, kullanımı kolay bir arayüze sahip entegre çözüm sağlar.

İçermiş olduğu çok çeşitli modüler uygulama araçları sayesinde tüm tasarım-üretim sürecini hızlandırır ve özgün ihtiyaçlarınıza göre özel tasarım çözümleri sunar.

Cimatron CAD modülü, içerisinde Katı, Yüzey, Tel Kafes ve Mesh çizim yetenekleri barındıran hibrit bir tasarım ve modelleme paketidir. Esnek yapısı, kolay kullanımı ve zengin tasarım araçları kullanıcıya yüksek modelleme avantajı sunması yanı sıra her boyutta ve karmaşıklıkta parçaları en hızlı ve en yüksek kalitede tasarlayabilme imkânı sağlar.

Cimatron CAM modülü, 2.5 eksen ile 3, 4, 5 eksen simultane olmak üzere; güçlü NC yetenekleri, pürüzsüz yüzey kalitesi, yüksek frezeleme verimliliği ve kullanım kolaylığı ile imalat atölyeleri için benzersiz bir NC programlama sunmaktadır.

Cimatron Sac Kalıpçılığı modülü, kullanıcıya model üzerinde bükme, sıvama, açınım alma ve diğer şekillendirme yetenekleri ile birlikte yüksek kalitede sac kalıp tasarımı için eşsiz imkânlar sunmaktadır. Esnek düzene sahip yapısı, Progresif kalıpları için Şerit tasarımı ve Transfer kalıpları için İstasyon tasarımı olanağı sunar. Özelleştirilmiş otomatik araçları kullanarak kolaylıkla kesme ve form verme zımbaları tasarlanabilmektedir.

Cimatron Kalıp Ayrım Modülü, erkek ve dişi kalıp ayrım hattını en hızlı ve pratik şekilde oluşturmayı sağlar.

Cimatron Elektrot Tasarım Modülü, bir elektrodu tüm ayrıntılarıyla detaylandırarak otomatik olarak oluşturmayı sağlar. Bir elektrodun yakma alanının kolaylıkla tanımlanabilmesi için gelişmiş araçlar içerir ve içerdiği CAD fonksiyonları sayesinde kusursuz bir Elektrot tasarımı ve modelleme imkânı sağlar.

Cimatron Teknik Resim Modülü, Cimatron modellerinin, parçaların veya montajların 2B görünümlerini içeren teknik çizim sayfaları oluşturulmasını sağlar. Oluşturulan her görünüme özgü niteliklerin düzenlenebilmesi ve eklenebilmesi yanı sıra özel araçlar ile parça veya montaja ait gerekli tüm bilgileri otomatik olarak oluşturabilmeyi sağlar.

E-posta bültenlerimize abone olarak en yeni kampanyalardan haberdar olmak ister misiniz?