3D Experience Araştırmacılar - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ

SOLIDWORKS 3D DESIGNER FOR EDUCATION İLE EĞİTİMDE YENİ BİR ÇAĞ BAŞLIYOR!

Okulunuz ister SOLIDWORKS masaüstünü ister bulut tabanlı 3D Experience platformunu kullanıyor olsun;SOLIDWORKS,öğrencilere harika bir okul yılı için ihtiyaç duydukları hızlı başlangıç ve heyecan verici bir kariyer imkanını sunmak için hazır!

SOLIDWORKS 3D Designer for Education şimdi kullanıma sunuldu!
3DEXPERIENCE Platformu ile gerçek zamanlı iş birliğini teşvik edin ve tüm öğrencilerinizi ve projelerinizi kolayca yönetin.Platform tamamen bulutta olduğundan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde, Mac ve tabletler dahil tüm cihazlardan yenilik ve iş birliği yapabilir, harika tasarımlar oluşturabilirsiniz!

FIRSATI HEMEN YAKALA!

Tekyaz A.Ş.'den E-mail ve SMS almayı kabul ediyorum.
*Tekyaz üyelik sözleşmesi şartlarını kabul ediyorum. Üyelik şartlarına buradan ulaşabilirsiniz.
GÖNDER

3DEXPERIENCE PLATFORM ÖZELLİKLERİ

  • Tasarımları her yerden,her zaman ve her türlü cihazda bir web tarayıcısı üzerinden görüntüleyin, paylaşın,detaylandırın,tartışın ve yönetin.
  • SOLIDWORKS 3D CAD ile 3D Sculptor gibi diğer 3DEXPERIENCE tasarım araçları arasındaki sorunsuz etkileşim sayesinde yeniden çalışma ve veri dönüştürme hatalarını önleyin.
  • SOLIDWORKS 3D CAD ile sunulan sorunsuz bağlantı aracılığıyla tasarım ve mühendislik öğrencilerinin daha yakın iş birliği içinde çalışmasını sağlayın.
  • Bulut tabanlı panolar, mesajlaşma, etkinlik akışları, topluluklar ve sürükle bırak görev yönetimi aracılığıyla tüm iç ve dış ekip üyeleriyle iş birliği yapın.
  • Verilerinizi ve ürün geliştirme sürecinizin tüm yönlerini platform üzerinde güvenli bir şekilde yönetin.
  • İşleve özel uzman araçlarla revizyonları kontrol ederek mezun olduktan sonra faydalanabileceğiniz en iyi endüstri uygulamaları pratiğinizi sağlamlaştırın.

3D DESIGNER FOR EDUCATION İÇERİK

Collaborative Business Innovator

Collaborative Business Innovator; okulları, eğitmenleri ve öğrencileri sürdürülebilir yenilik için aynı çatı altında toplar. Collaborative Business Innovator, öğrencilerin ve eğitmenlerin iş birliği yapmak ve fikir paylaşmak için sosyal medya ortamında bir araya gelebileceği 3DSwym ve 3DDashboard’a da erişim sunar. Eğitmenler dersleri organize etme, öğrenci projelerini top-lama ve daha birçok işlemi tek bir platformdan gerçekleştirebilir.

Collaborative Industry Innovator

Collaborative Industry Innovator, içerikleri gerçek zamanlı ola-rak düzenleme, yönetme ve bunlarda iş birliği yapmaya yönelik uygulamalar ve araçlar sunar. Eğitmenler ve öğrenciler 3DSpace uygulamasını kullanarak iş birliği alanları oluşturup bunları yönetebilir, alanlara farklı izin düzeylerine sahip üyeler ekleye-bilir ve diledikleri kayıtlı içeriği erişime açabilirler. Tüm iş birliği alanlarına erişim güvenlidir. Veriler benzersiz bir ortamda ve tek bir veritabanında yönetilip depolanır, böylece güvenlik sağlanır ve iş birliği teşvik edilir.

3D Creator

3D Creator, tarayıcı tabanlı bir 3D modelleme çözümüdür. Bu çözüm, tasarımcıların ve mühendislerin kullanımı kolay parametrik modelleme özellikleri ile 3D modeller oluşturmala-rını, incelemelerini ve değerlendirmelerini sağlar. 3D Creator, SOLIDWORKS 3D CAD’i esnek tasarım iş akışları ve tasarım verilerini sorunsuzca transfer etme özelliğiyle tamamlayan xDesign uygulamasına erişim olanağı sunar. Eğitmenler ve öğrenciler, Yapay Zeka destekli Tasarım Rehberliği ile her türlü modeli oluşturmak için birlikte çalışabilirler. Çizimler, radyuslar, pahlar ve daha fazlası gibi yinelenen görevleri anında tamam-lamak için makine öğrenimi destekli kullanışlı Tasarım Asistanı özelliği de dahildir.

3D Sculptor

3D Sculptor; endüstriyel tasarımcıların, mühendislerin ve sanat-çıların ergonomik olarak stilize edilmiş veya organik olarak biçimlendirilmiş modelleri geleneksel parametrik araçlara kıyasla daha hızlı ve daha kolay bir şekilde oluşturmalarını sağlayan bir 3D alt bölme (sub-d) modelleme çözümüdür. 3D Sculptor, sez-gisel itme-çekme alt bölme modellemesi ve tasarım verilerini sorunsuzca transfer etme özelliğiyle SOLIDWORKS 3D CAD’in parametrik iş akışlarını tamamlayan xShape uygulamasını kulla-nıcılara sunar.

SOLIDWORKS Connector

SOLIDWORKS Connector, SOLIDWORKS Masaüstü ve 3DEXPERIENCE Platformunun her iki yönde de iki taraflı ileti-şim kurmasına olanak tanır. Bir okulda halihazırda SOLIDWORKS masaüstü kullanılıyorsa mevcut projeler, SOLIDWORKS masaüs-tü özelliklerinin ötesinde unsurlar ve iş akışları sunan Platforma sorunsuz bir şekilde bağlanabilir. Her iki dünyanın da en iyi özel-likleri parmaklarınızın ucunda, seçim sizin.

Project Planner

Project Planner; esnek bir iş birliği ortamında eğitmen ve öğrencilerin, kullanımı kolay görev planlama, yürütme ve izleme olanaklarıyla planlarına uymalarını ve projeleri zamanında tamamlamalarını sağlar. Bu uygulama, ekip projeleri için olmazsa olmazdır: Ekip üyelerinin iş birliği yapmalarını ve projenin durumunu hızlı bir şekilde görmelerini, tanımlamalarını ve iyileştirmelerini sağlayıp aktivitelerini ve teslimlerini tamamlamalarına imkan tanır. Bütün bunlar gerçek zamanlı olarak yapılır ve projelerin önemli dönüm noktalarına ya da teslim tarihlerine kadar tamamlanması sağlanır. Entegre yorum ekleme aracı ve bağlantılı bulut depolama sayesinde ekip projeleri ve planlama hiç olmadığı kadar kolaydır.