Bugün Günlerden Siz: Arlight - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİNİ BİRLİKTE İNCELEYELİM…

Çok farklı iş alanlarında faaliyet gösteren ve her ölçekten pek çok firma iş modellerini geliştirmek ve değer katmak için SOLIDWORKS ve Entegre çözümlerinden faydalanıyor.

Peki ya siz?

TEKYAZ, 2.500’ün üzerinde müşteri deneyimi ile sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyar. Siz de başarı hikayelerini keşfedin ve ilham alın.

#bugüngünlerdensiz


ARLIGHT

Karanlığı aydınlatmayla başladığı yolculuğu, ışığın sihirli dünyasına kapılıp yeni trendler belirleyen güçlü bir kuruluşa dönüştü. Ödüllü tasarımları ve bu tasarımlar aydınlık mekânları beraberinde getirdi. Arlight’ın yaşadığı mekanlar, Arlight’ın doğduğu mekanı öyle bir aştı ki onbinlerce metrekare kapalı, yine onbinlerce metrekare açık üretim alanından bahsetmeye hiç yer kalmadı. Arlight’ın canlandırdığı mekanlar birer showrooma dönüşerek dünyadaki yerini aldı. Tüketicinin bir aydınlatma firmasından beklediği profesyonel hizmeti, satış ve satış sonrasında da yetkin bir şekilde sağlayabilmek için, Arlight’ın dinamik yapısı, hiç bitmeyen enerjileri ile canlı tutuluyor.

Müşterileri ile ihtiyaç karşılamaktan ziyade dostluk aşamasına gelen bir ilişkinin kurulabilmesini verdikleri kusursuz hizmete ve üretimini yaptıkları yenilikçi tasarımların yarattığı çözümlerin, ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılamasıyla oluşturuyorlar. Mekânların mimari yapısıyla bütünleşen tasarımları ürettikleri fabrikalarının sahip olduğu yüksek kalite standartları ve çalışan deneyimli personellerin profesyonelliğiyle, aydınlatma sektöründe geldikleri noktayı daha da belirginleştirebilmek için çalışıyorlar. Bugün ise, attıkları en büyük adımın dünya standartlarında bir firma olmalarını, Fagerhult bünyesine geçmenin mutluluğunu yaşıyorlar.

Kullanılan Çözümler:

  • SOLIDWORKS Premium
  • SOLIDWORKS PDM Professional
  • SOLIDWORKS Flow Simulation
  • SOLIDWORKS Composer

PDM sistemi ile;

  • Eskiden düzensiz olan dosya ve klasör yapısı standartlaştırılarak tüm firmanın dosyalarını bir düzen içerisinde yönetmesi sağlandı.
  • Tekrarlanan dosyalar ortaklaştırıldı.
  • Planlama ve ERP programı için hazırlanan malzeme listelerini oluşturmak, güncel tutmak ve paylaşmak çok daha kolay hale geldi.
  • Tasarlanan veri kartlarına girilen veriler ile dosyaları tanımak ve bulmak çok kolaylaştı. Güçlü PDM arama aracı ile dosya arama ve tasarım büyük hız kazandı.
  • Elden ele dolaşan imzalı kağıtların yerini iş akışındaki elektronik onay mekanizması aldı. Verilerin güvenliği ve revizyonları kontrol altına alındı.
  • Ağ üzerinde çalışmaktan kaynaklanan veri kayıpları ve performans kayıplarının önüne geçildi.