SOLIDWORKS Electrical Araçlarıyla Akıllı Tasarımların Nasıl Yapılacağını Öğrenin... - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ

 

SOLIDWORKS Elektrik Verilerini Mekanik Tasarımlarınıza Kolayca Entegre Edin…

Elektrik şemanızı 3D mekanik tasarımınıza entegre etmek karmaşık ve zaman alan bir iştir, aynı zamanda genellikle iki disiplin arasındaki akıllı ilişki kaybedilir. SOLIDWORKS Electrical Schematic ve SOLIDWORKS Electrical 3D, makine mühendislerinin ve endüstriyel ekipman tasarımcılarının elektrik sistemlerini 3D CAD modellerine hızlı bir şekilde entegre etmek için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere erişmesini sağlar.Elektrik şemanızı 3D mekanik tasarımınıza entegre etmek karmaşık ve zaman alan bir iştir, aynı zamanda genellikle iki disiplin arasındaki akıllı ilişki kaybedilir.

SOLIDWORKS Electrical Schematic ve SOLIDWORKS Electrical 3D, makine mühendislerinin ve endüstriyel ekipman tasarımcılarının elektrik sistemlerini 3D CAD modellerine hızlı bir şekilde entegre etmek için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere erişmesini sağlar.

SOLIDWORKS Electrical çözümleri şu yöntemlerle işbirliğini artırır:

• 2D şema ile 3D veriler arasında gerçek zamanlı tutarlılık kontrolü ve çift yönlü iletişimle projeyi güncel tutma.

• Montaja eklenmesi gereken elektrik bileşenlerini gruplama ve belirleme.

• Elektrik panonuzun kablolamasını otomatik olarak doğrulama.

• Daha önceden oluşturulan raporlara SOLIDWORKS’te hesaplanan tel uzunluklarını ekleme ve bu bilgileri güncelleme.

• Gerekli üretim bilgilerini farklı sektör standardı formatlarda dışa aktarma.

SOLIDWORKS’ün, geliştirme süresini azaltıp maliyetli tasarım hatalarını önleyerek elektrik ve mekanik tasarımcılar arasındaki iletişimi ve işbirliğini nasıl kolaylaştırdığını öğrenin. Ayrıca Endüstriyel Ekipman tasarımı için SOLIDWORKS çözümlerini sergileyen videoların yer aldığı kütüphanenin tamamına erişebileceksiniz.