SolidWorks Abonelik Hizmeti SolidWorks,SolidWorks Türkiye Distribütörü,SolidWorks Satış,SolidCam Türkiye Distribütörü SolidWorks,SolidWorks Türkiye Distribütörü,SolidWorks Satış,SolidCam Türkiye Distribütörü

SolidWorks Abonelik Hizmeti

SolidWorks'e yaptığınız yatırımı ideal hale getirin !

SolidWorks Abonelik Hizmeti

 

Neden Abone Olmalıyım?

Sektörde 20 seneden fazla hizmet veren TEKYAZ Teknolojik Yazılımlar,bu süre içinde müşterilerine komple teknik çözümlerle her zaman en iyisini sunmaktan dolayı gurur duyuyor. TEKYAZ olarak teknik destek kalitesinin de bu komple çözümün önemli  bir parçası olduğuna inanıyoruz. Teknik Destek ihtiyacı duyduğunuzda bilgiye hızlı ulaşmanın ve deneyimli insanlara danışmanın,  önemini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden TEKYAZ olarak kadromuzda, müşterilerimize karşılaştıkları problemlerde, en hızlı şekilde, en doğru çözümü sağlamak  üzere, hedefe kilitlenmiş teknik destek mühendislerini barındırmaktayız.

Ağır Sanayii, Makine Tasarımı, Tüketici Ürünleri Tasarımı, Medikal Cihaz Tasarımı, Tersine Mühendislik, Yapı Kimyasalları Tesisi, Tekstil, İletişim, Askeri, İnşaat, Endüstriyel Ürünleri Tasarımı, Kalıp Tasarımı, Mobilya, Ulaşım, Akademik Çalışmalar gibi çeşitli sektörlerdeki müşterilerimize yardım etme konusunda deneyimli,ve konularında uzmanlığı sertifikalandırılmış teknik destek mühendislerimiz, sorularınızı anında cevaplar.

SolidWorks’u daha verimli kullanmak mı istiyorsunuz? Bırakın tasarım sürecinizi hızlandıracak yöntemleri sizin yerinize biz düşünelim.

Sadece SolidWorks Programını satın almıyorsunuz, aynı zamanda yılların deneyimini taşıyan uzman teknik destek ekibimize istediğiniz zaman ulaşma fırsatını kazanacaksınız.

Bakım Anlaşması olan TEKYAZ Müşterilerine sağlanan imkanlardan bazıları;

Yerel eğitim merkezlerimizin birinde, SolidWorks Yeniliklerinin anlatıldığı eğitimlerine ücretsiz katılma imkanı. Yerinizi mutlaka ayırtın.

Sertifikalı SolidWorks Teknik Mühendislerinden Canlı Teknik Destek Alabilme imkanı. Türkiye’de en fazla sertifikaya sahip ve deneyimleri ödüllerle Tescil Edilmiş Teknik Destek Mühendislerimize her zaman ulaşabilirsiniz. Cumartesi Dahil, Hafta İçi 9:00 – 18:30 arası  02122174084 (Dahili 2) numaralı telefondan ve destek.tekyaz.com destek portalından talep açarak veya teknik@tekyaz.com mail adresini kullanarak her zaman sorularınızı iletebilirsiniz. Bu şekilde SolidWorks, SolidWorks Simulation, SolidWorks Flow Simulation, SolidWorks Composer, EPDM, SolidWorks Electrical, SolidWorks Plastics, Routing programları hakkında, Ürün özellikleri, Sistem ayarları, Kurulum ve Lisanslama problemleri, Performans Problemleri, Tavsiye edilen çalışma şekilleri, tasarım sürecinde karşılaşılan her türlü sıkıntıda çözüm odaklı hızlı destek alabilirsiniz.

Ücretsiz Online Sertifikasyon Sınavı hakkı. SolidWorks sertifikaları, SolidWorks yazılımıyla ilgili bilgi ve becerilerinizi ölçmek için bir değerlendirme ölçeği olarak kullanılabilir. Sınavlar SolidWorks kullanarak şirketinizin genel başarısını artırmanız için gerekli olan temel becerilere odaklanmaktadır.

TEKYAZ Destek Merkezi Portalına Sınırsız Erişim (destek.tekyaz.com) hakkı. Abonelik Kapsamındaki Müşterilerimiz için hazırlanarak, yüzlerce içeriğe sahip olan ve her ay genişleyen destek merkezi sizi bekliyor. Destek merkezine kayıt olmak ve her ay eklenen içeriği takip edebileceğiniz teknik bülten mail grubuna eklenmek istiyorsanız için hemen bizimle iletişime geçin.

Web Tabanlı TEKYAZ Destek Merkezini kullanarak bilgi havuzundan, size özel çözüm  ve eğitim dosyalarından sınırsız yararlanabileceksiniz.

TEKYAZ Destek Merkezi Bilgi Kütüphanesi…Bu bölümden programlar ile ilgili doküman, makale video ve çeşitli güncelleme dosyalarına ulaşabilirsiniz. Bilgi kütüphanesindeki içerikler hakkında yorum yapabilir veya bunları puanlayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz yorumlar tarafımızca değerlendirilip sisteme konulmaktadır.

Parça Kütüphanesi, Model Kütüphaneleri, Tavsiye Edilen Bağlantılar…Abonelik kapsamındaki tüm müşterilerimize TEKYAZ Parça Kütüphanesi Ücretsiz sunulmaktadır. Parça Kütüphanesinden milyonlarca standart parçaya kolayca ulaşıp indirebilirsiniz.

TEKYAZ Destek Merkezi’ni kullanarak Teknik Destek Mühendislerimize Destek Talebi Açabilir ve Adınıza açılmış destek taleplerini takip edebilir, aldığınız bütün talepleri görebilirsiniz.

Firmanıza ait aldığınız teknik destek kayıtlarını Destek Merkezindeki yetkili kullanıcı hesabınızdan takip edebilme imkanı.

TEKYAZ Destek Merkezi içinde bulunan bilgi havuzunun sınırsız kullanımı, anahtar kelime ile arama yapabilirsiniz.

Size daha efektif ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, aldığınız her talebiniz kayıt altında tutulup, konuştuğunuz destek elamanını değerlendirme ve yorumlama imkanı bulabileceğiniz memnuniyet anketleri de bulunmaktadır.