SOLIDWORKS 2018 ile Verilerinizi ve Süreçlerinizi Yönetin... - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ

Ürünlerinizi geliştirirken çizimleriniz ile birlikte parça kodu, tanımı, onay durumu, revizyon numarası, vb. bir çok bilgi tasarım sürecine eşlik eder. SOLIDWORKS 2018’deki yeni yönetim araçları sayesinde bu bilgileri şirket içerisinde ilgili departmanlar ile (satın alma, imalat, teklif vb.) kolayca paylaşabilir ve yönetebilirsiniz.

Ürünlerinizi geliştirirken çizimleriniz ile birlikte bir çok bilgi de (parça kodu, tanımı, onay durumu, revizyon numarası, vb. ) tasarım sürecine eşlik eder. SOLIDWORKS 2018’deki yeni yönetim araçları sayesinde bu bilgileri şirket içerisinde ilgili departmanlar ile (satın alma, imalat, teklif vb. )  kolayca paylaşabilir ve yönetebilirsiniz.

SOLIDWORKS 2018’deki yeni özellikler sayesinde şunları yapabilirsiniz:

  • Malzeme listeleri ve proje zaman çizelgeleri de dahil olmak üzere en güncel bilgilere erişip bunları düzenleyebilirsiniz.
  • SOLIDWORKS PDM ile teknik resimdeki revizyon tablolarını otomatik olarak doldurabilirsiniz.
  • Tasarım değişikliği yapacağınız zaman dallandırma özelliği ile değişik alternatifler üzerinde çalışıp birleştir özelliği ile karar verilen son halini ekleyebilirsiniz.
  • Raporlama ve rapor sonuçlarının görsel grafiklerle zenginleştirilmiş pano gösterimi sayesinde sizin için önemli bilgileri kolayca takip edebilirsiniz.

SOLIDWORKS 2018’in verilerinizle tasarım değişikliklerinizi kontrol etmenize ve projeleri daha hızlı yönetmenize nasıl yardımcı olduğunu görmek için VİDEOLARI İZLEYİN.