SolidCAM 2016 Seminerine Yoğun İlgi

• 250’Yİ AŞKIN KATILIMCI
• 2 AYRI TEZGAHDA CANLI PARÇA KESİMİ
• SUNUMLAR, GÖSTERİLER, YARIŞMALAR
• HEDİYELER, ÇEKİLİŞLER… 

GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YOĞUN İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER…

SolidCAM Yazılımını Kullananlar ve Meraklıları, CAD CAM Sektörünün değerli firmaları TEKYAZ Seminerinde bir araya geldi. İLK Defa düzenlenen SolidCAM seminerine oldukça yoğun ilgi gösterildi.

26 Mart 2016 Cumartesi günü Bayrampaşa Titanic Hotel’de SolidCAM Kullanıcıları ve Meraklıları ilk kez bir araya geldiler.

SOLIDCAM Seminer Videomuzu İZLEMEK İÇİN

 

SolidCAM seminer programımız şu şekilde idi;

SEMİNERİMİZDE NELER KAÇIRDINIZ?

TEKYAZ Pazarlama Müdürü Sn. Gonca Tavukçu seminerin açılışını gerçekleştirdi.

TEKYAZ Genel Müdürü Sn. Mustafa Erten açılış konuşması ve TEKYAZ hakkında sunumunu gerçekleştirdi.

Seminer katılımcıları SolidCAM 2016 ile gelen yenilikleri yakından inceleme ve uzmanlarından dinleme fırsatı yakaladılar…

SolidCAM Kanal Müdürü Sn. Eddie Pevzner TEKYAZ seminerindeydi!!! SolidCAM’in ana 3 hedefi olan her türlü tezgahı çalıştırma, SOLIDWORKS ile tam entegre olma ve tüm dünyada en iyi yerel desteği sunulması hakkında detaylı sunumunu gerçekleştirdi. CAD/CAM pazarındaki ve SolidCAM dünyasındaki son gelişmeleri ve SolidCAM 2016 yenilikleri hakkında çok ilgi gören bir sunum gerçekleştirdi.

Tüm SolidCAM kullanıcıları ile bir arada olma, birikimlerin ve projelerin paylaşıldığı bir ortam…

TEKYAZ Satış ve Pazarlama Direktörü Sn. İlker Uludağ ve SolidCAM Teknik Müdürü Sn. Onur Elinç SolidCAM 2016 Yenilikleri ve Püf Noktaları ile ilgili hazırlamış oldukları sunumları ile izleyicilere aktardı.

CAM Kullanıcıları için SOLIDWORKS Yenilikleri & Paket Değişiklikleri ile ilgili teknik içerikler Sn. İlker Uludağ tarafından katılımcılara aktarıldı.

İlker Uludağ’ın seminerimizin başında başlattığı ve çoğu katılımcının SMS destekleri ile interaktif bir şekilde oynanan yarışma oldukça yoğun bir ilgi gördü.

“Verimlilik Odaklı Doğru Kesici Takım Seçim Kriterleri” teknik sunumu ile ISCAR Pazarlama Müdürü Sn. Serkan Ekinci canlı parça kesiminde önce kesici takım tekniklerini katılımcılara sundu.

VE CANLI PARÇA KESİMİ

Bayrampaşa Titanic Hotel’de HAAS ( CNC İLERİ TEKNOLOJİ) Tezgahlarında ISCAR Kesici Takımları ile SolidCAM iMachining parça kesimi CANLI olarak gerçekleştirildi.

Seminer katılımcıları parça kesiminde rakipsiz olmanız için SolidCAM iMachining modülünü hem teknik hem de uygulamalı olarak görebilme şansını yakaladılar.

2 ayrı tezgahta gerçekleştirilen Canlı parça kesimi rekor sürede tamamlandı.

Canlı Parça kesiminin hemen ardından CNC İleri Teknoloji (HAAS ) Tezgahları firmasında Sn. Alper Mangır Verimli Tezgah Kullanımı Eğitimi adlı sunumunu gerçekleştirdi.

Teknik Sunumlar ve SolidCAM’in tüm modülleri ile seminerimiz hızlı bir şekilde devam etti.
TEKYAZ Satış ve Pazarlama Direktörü Sn. İlker Uludağ ve SolidCAM Teknik Müdürü Sn. Onur Elinç “ SolidCAM ile Kalıp İşleme”, SolidCAM HSS modülü ile ilgili SolidCAM Teknik ve Satış Destek Yöneticisi Sn. Serkan Kandır, ve SolidCAM 5 Eksen Simültane işleme ile Sn.Onur Elinç sahnede yerini aldı.

Post ve G-code Simülasyonu ile ilgili konuk konuşmacımız Caniksoft’dan Sn. Kadir Canik detaylı sunumları ile bilgileri katılımcılara aktardı.

TEKYAZ ÖDÜL TÖRENİ

İLK defa gerçekleştirilen SolidCAM Seminerimizde yine bir ilk olan Ödül Töreni gerçekleştirildi. SolidCAM Son 3 Yıldır Bakım Anlaşmasını Düzenli yapan firmalarımıza ödülleri takdim edildi.

TEKYAZ Ödül töreninde müşterilerimize plaketlerini TEKYAZ Genel Müdürü Sn. Mustafa Erten takdim etti.

İŞTE ÖDÜLLER VE KAZANANLAR:

• BAYKAL
• EGE FREN
• AYDINLAR YEDEK PARÇA
• GAGE OTOMOTİV
• INPAK MAKİNA
• ARMA FİLTRE
• KORKMAZ MUTFAK
• ÜSTÜN İŞ MAKİNA
• ZESAR

Ödül Törenimizin hemen arkasından SolidCAM Kompleks Mill-turn ve SolidCAM 2,5 Eksen ile Otomasyon
Konuları ile ilgili teknik sunumlara devam edildi.

SolidCAM Teknik Müdürü Sn. Onur Elinç, SolidCAM Teknik Destek Sorumlusu Sn. Levent Uysal ve SolidCAM Teknik ve Satış Destek Sorumlusu Sn. Onur Direk‘in teknik sunumlarına yoğun ilgi gösterildi.

SOLIDWORKS Entegre Tel Erezyon Çözümü FikusWorks ile ilgili Sn. Nülüfer Doğan sunumunu gerçekleştirdi.

TEKYAZ Seminer Fuaye Alanında Katılımcıları Kimler Bekliyordu?

LENOVO İş İstasyonları, ISCAR Kesici Takımları, CNC İleri Teknoloji Tezgahları, Güvenal Teknik Hırdavat, Sorel Forge çelikleri, Prestif Yayıncılık dergileri ve 3D Connection 3B Mouse ları ile katılımcıların yoğun ilgisini çekti.

Yapılan çekilişler ile SolidCAM İndirim Çekleri ve 3B Mouse davetlilerimize hediye edildi…

Her katılımcıya çok beğeni gören Sırt çantaları hediye edildi.

TEKYAZ EKİBİ OLARAK 20 YILDIR SİZLERLE BİR ARADA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ.
GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YOĞUN İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ…