Paketler SolidWorks,SolidWorks Türkiye Distribütörü,SolidWorks Satış,SolidCam Türkiye Distribütörü SolidWorks,SolidWorks Türkiye Distribütörü,SolidWorks Satış,SolidCam Türkiye Distribütörü

Paketler

3B Tasarım Paketler

SolidWorks 3B CAD yazılımı tasarım sürecinizi hızlandırarak, kolay kullanıcı arayüzü ve güçlü tasarım işlevselliği ile verimliliğinizi arttırır.

product-spot-13
SolidWorks Professional

SolidWorks Professional maksimum tasarım verimliliğini sağlamak için SolidWorks Standard’ın özellikleri üzerinden yapılandırılmıştır. Veri yönetimi, fotoğraf gerçekliğinde işleme ve de detaylı bir bileşenler ve parçalar kitaplığı sunar. Milyonlarca tasarımcı tarafından kullanılan bu çözüm sayesinde verim ve yenilikler artar.

product-spot-13
SolidWorks Premium

Her şeyi bir arada isteyen mühendisler için eksiksiz bir çözüm. SolidWorks Premium, SolidWorks Professional’ın özelliklerini etkili simülasyon ve tasarım doğrulama araçlarıyla birleştirir, aynı zamanda gelişmiş kablo ve boru hattı tesisatı fonksiyonunu da içerir. SolidWorks’ün en iyi önerileri sayesinde tasarımlarınızı tek seferde doğru yapabileceksiniz.

product-spot-13
SolidWorks Standard

Güçlü 3B Tasarım çözümü SolidWorks Standard ile hızlı bir şekilde parça, montaj ve 2B çizimlerinizi oluşturabilirsiniz. Sınıfının en iyi mekanik CAD araçlarını sunarak en iyi tasarımı hızlı bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. SolidWorks Standard ile en sık kullanılan tüm CAD datalarını açabilir yada dönüştürebilirsiniz.