Paketler - SolidWorks, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ

Paketler

SolidCAM Entegre CAM Yazılımlarının Lideri

Freze Paketler

5ax
4/5 Eksen Simultane Frezeleme

Kanıtlanmış ve test edilmiş 5 eksen takımyolları ile tamamen kullanıcı tanımlı takım kontrolleri ve gerçekçi tezgah simülasyon ortamında çarpma testleri yapılabilmektedir. Tüm 5 eksen işleme stratejilerinin yanısıra Swarf, Çoklu Kanat İşleme, Port İşleme, Trim ve Çoklu Eksen Delik Delme gibi özel stratejilerde içermektedir.

index
4/5 Eksen Pozisyonlamalı Frezeleme

SolidCAM 2.5/3 Eksen operasyonlarını kullanarak pozisyonlayarak işleme yapılabilir. Parça sıfırı ve yeni işleme pozisyonunu yeni bir model yada cam dosyası oluşturmadan aynı cam ortamında yaratabilirsiniz.

hss
3D HSS Modülü

Sadece seçtiğiniz alanlar üzerinde bölgesel işleme yaparak parçalarınızı daha hassas işlemenizi sağlar. Tek ya da çoklu yüzey seçimi yaparak çalışabilirsiniz. Ters açı işleme kabiliyetinin yanısıra içinde bulundurduğu özel işlemler ile gerektiğinde kaba işleme başta olmak üzere, stok tanımı ve takımyolu çoğaltma gibi işlemleride barındırmaktadır.

hsm
3D HSM Modülü

SolidCAM 3D HSM Modülü, HSR ( Kaba işleme) ve HSM ( Yarı Finiş-Finiş operasyonları) dan oluşmaktadır. Kaba ve finiş işleme teknolojileri takımın asla keskin hareketine izin vermeyen yumuşak geçişlere sahip takım yollarından oluşur. Kalıplar, modeller vb. form yüzeye sahip tüm parçalar bu modül işlenebilir.

2.5
2.5 Eksen Frezeleme

SolidCAM 2.5 Eksen frezeleme modülü savunma, havacılık, yedek parça, otomotiv gibi seri imalatın bulunduğu bir çok sektörde kullanıcılarına hızlı ve bütünsel çözümler sunar. Bu sektörlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bağama aparatı ve fixtür tasarımları SolidCAM’in montaj ortamını kullanma, SolidWorks konfigürasyonları ve çoklu katılarla çalışma özelliği ile çok daha hızlı ve kontrollü işleme yapmanıza olanak sağlar.