Paketler - SolidWorks, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ

Paketler

Kalıpçılık için CAD/CAM Çözümünüz

Cimatron CAD Paketler

Electrode
Hızlı Elektrod Paketi

Tasarım sürenizi %80 oranında azaltın. Hızlı elektrod çıkarma modülü daha çok kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıp üretiminde kullanılmaktadır. Tüm tasarım işlemi boyunca, aşındırma yüzeylerinin kolay seçimi, tutucu ve boşluk geometrisinin otomatikleştirilmiş yaratımı ve yüksek esneklikte yüzey oluşturma araçları için gelişmiş araçlar kullanarak hızlı ve etkili çalışır. Otomatik teknik resimleme ile elektrod haritalarını elde edebilirsiniz.

Die
Die Design Paketi

Özel olarak Sac Kalıpçıları için tasarlanmıştır. Açınım, şerit oluşturma, zımba tasarımı, kalıp setleri, maliyet hesabı gibi tüm süreci kontrol edebilirsiniz. Prograsive (adımlı) ve transfer kalıp modülüyle Cimatron pazarda büyük bir fark yaratmaktadır. Tamamıyla güvenilir açılım hesabı ve esnek yüzey komutlarıyla size esnek ve hızlı tasarım imkanı sunar.

Mold
Mold Design Paketi

Standart ve kullanıcı tanımlı katalog parçalarını kullanan bütün bir kalıp temel plakasını sadece dakikalar içinde çağırıp yükleyebileceğiniz bir modüldür. Ayrıca tasarım işleminin herhangi bir aşamasında kalıp temelini anında değiştirebilir, ürün değişikliklerini kalıp tasarımına anında yansıtabilirsiniz.

CAD3
Temel CAD Paketi

Cimatron’un tasarım paketidir. Katı ve yüzey komutları ile hibrit çalışabilme özgürlüğüne sahip bu nedenle çok esnektir.