Paketler SolidWorks,SolidWorks Türkiye Distribütörü,SolidWorks Satış,SolidCam Türkiye Distribütörü SolidWorks,SolidWorks Türkiye Distribütörü,SolidWorks Satış,SolidCam Türkiye Distribütörü

Paketler

Simulation

Analiz (Simulation) Paketler

SolidWorks ürün tasarımlarınızı test etmeniz için size sanal olarak gerçek dünya şartlarını sağlamanıza olanak veren bir takım simülasyon paketleri sunar. Performans değerlendirmesi yaparken ve de ürün kalite ve güvenliğini geliştirici kararlar alırken,tasarım süreci boyunca, dayanıklılık, dinamik tepki, sıcaklık, basınç ve hatta sıvı dinamiği gibi geniş bir parametreler aralığında test etme şansına sahipsiniz. Simülasyon, üretime girmeden önce ihtiyacınız olan prototip sayısını azaltarak maliyeti düşürür ve piyasaya ulaşma hızını arttırır.

 

product-spot-12
SolidWorks Plastics

SolidWorks Plastics yazılımını kullanarak plastik parça ve kalıp tasarım süreçlerinizin daha en başında, meydana gelebilecek hataların önüne geçin. Plastik parça veya kalıp tasarımı yapan firmalar SolidWorks Plastics ile daha kaliteli ürünler tasarlayabilir, maliyetli kalıp revizyon süreçlerinden kurtulabilir ve ürünlerinin teslim sürelerini kısaltabilirler.

product-spot-12
SolidWorks Flow Simulation

SolidWorks Flow Simulation ile, tasarımınızın başarısına etki eden akışkan dinamiği, ısı transferi ve akış kuvvetlerini ektin biçimde analiz edin. Mühendislik hedefleriniz doğrultusunda yönlendirilen SolidWorks Flow Simulation, hesaplamalı akışkanlar dinamiğinin (CFD) karmaşıklığını ortadan kaldırarak ürün tasarımcılarına eş zamanlı tasarım projelerinde çok kıymetli akışkan ve ısı transferi bilgileri kazandırmaktadır.

product-spot-12
SolidWorks Simulation Premium

Ürünlerinizin yapısal performansını SolidWorks Simulation Premium’un geniş yetenekleri ile garanti altına alın. Bu paket SolidWorks Simulation Professional paketinin üzerine gelerek, nonlineer, dinamik analizler ve kompozit malzeme analiz yetenekleri kazandırır.

product-spot-12
SOLIDWORKS Simulation Standard

SOLIDWORKS Simulation Standard, 3B CAD ortamı içerisinde hazırladığınız sanal prototipler üzerinde statik lineer, zaman tabanlı hareket ve yorulma analizleri yapmanıza imkan sağlar.