Cimatron Haberler Archives - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
İmalat Çözümleri için Cimatron NC Programlama

İmalat Çözümleri için Cimatron NC Programlama

Cimatron NC modülü, basit 2.5 eksen ile zengin 3, 4 ve 5 eksen simultane dâhil olmak üzere; güçlü NC yetenekleri, pürüzsüz yüzey kalitesi, yüksek frezeleme verimliliği ve kullanım kolaylığı ile enjeksiyon kalıpçılığı, saç kalıpçılığı ve genel imalat için benzersiz bir NC Programlama sunmaktadır. İçermiş olduğu CAD komutları ile parçaların imalata hazırlanmasına yardımcı olur ve ek program ihtiyacını ortadan kaldırır. İçerdiği çizgi, yüzey ve katı komutlarıyla birlikte hibrit bir çalışma yapısına sahiptir.


Cimatron İpuçları – Point Cloud(Nokta Bulutu)

Cimatron İpuçları – Point Cloud(Nokta Bulutu)

Nokta Bulutu dosyaları büyük miktarda nokta verilerini görüntüleme ve çalışma olanağı sağlayan yeni bir varlık türüdür. Tersine mühendislik alanında tarama cihazları tarafından oluşturulmakta olan nokta bulutu dosyaları doğrudan csv, iso ve pcd dosya formatlarından ya da iges dosyalarıyla birlikte bir seçenek olarak Cimatron içerisine aktarılabilir.


MAKTEK İZMİR Fuarında B Holündeyiz…

MAKTEK İZMİR Fuarında B Holündeyiz…

MAKTEK İZMİR FUARINDA STANDIMIZA BEKLERİZ. 04-07 Ekim 2017 Tarihleri arasında gerçekleştirilecek MAKTEK İzmir Fuarında B Holündeyiz. SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron yazılımlarının eğitim videolarına, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere hızlıca ulaşabileceğiniz standımızda sizleri bekliyoruz.


Cimatron’dan Beklenen Kampanya Açıklandı

Cimatron’dan Beklenen Kampanya Açıklandı

Cimatron CAD, CAM veya CAD/CAM programlarından herhangi birini aldığında Lenovo İş İstasyonu veya istediğin ikinci program hediye. 1-30 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanya Cimatron alan herkes için geçerlidir.


Cimatron Volumill Semineri

Cimatron Volumill Semineri

VOLUMILL VE HARVI FREZELERİ İLE HIZLI VE VERİMLİ İŞLEME TEKNOLOJİLERİ  TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ? TARİH: 11 MAYIS 2017 PERŞEMBE 13:30 YER: KENNAMETAL T&D SHOWROOM Des San.Sit. 110 Sok. D29 Blok No.45 Ümraniye/İST. Cimatron VoluMill Modülü İNDİRİMİNİZİ KAÇIRMAYIN!   Cimatron Volumill teknolojisi ile kaba işlemede standart prosedürlerin dışına çıkarak verim ve kapasitenizi artırın. Yaygın bilinenin aksine bu sıradışı strateji...

KONMAK FUARINDA Salon 6 No:601 DEYİZ…

KONMAK FUARINDA Salon 6 No:601 DEYİZ…

CAD/CAM/CAE UZMANI TEKYAZ SALON 6 NO: 601 DE... SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron yeni versiyonları ile ücretsiz DVD lerinizi, hediyelerinizi ve süprizlerimizi kaçırmayın... FUAR DAVETİYESİ İÇİN: http://forms.tuyap.com.tr/davetiye/index.php?Fid=1414 SERVİS İMKANI: http://www.konmakfuari.com/ulasim ÜCRETSİZ DAVETİYE İÇİN