İmalat Çözümleri için Cimatron NC Programlama - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Cimatron NC Modülü

Cimatron NC modülü, basit 2.5 eksen ile zengin 3, 4 ve 5 eksen simultane dâhil olmak üzere; güçlü NC yetenekleri, pürüzsüz yüzey kalitesi, yüksek frezeleme verimliliği ve kullanım kolaylığı ile enjeksiyon kalıpçılığı, saç kalıpçılığı ve genel imalat için benzersiz bir NC Programlama sunmaktadır. İçermiş olduğu CAD komutları ile parçaların imalata hazırlanmasına yardımcı olur ve ek program ihtiyacını ortadan kaldırır. İçerdiği çizgi, yüzey ve katı komutlarıyla birlikte hibrit bir çalışma yapısına sahiptir.

Volumill teknolojisini kullanarak güçlü kaba talaş işleme ve ultra yüksek talaş kaldırabilme imkânı sağlamasının yanı sıra daha iyi talaş tahliyesi ve uzun bir takım ömrü sağlamaktadır. Anlık renklendirilmiş kalan stok görüntüleme, özelleştirilmiş takımyolu şablonları, analizler, raporlamalar vb. nitelikleri ile hızlı programlama ve etkili takımyolları oluşturulabilmesini sağlar. Stok özelliği sayesinde işleme yapan takımdan kalan alanları otomatik olarak tanımlama yaparak işleme zamanında verimliliği sağlar.

Kinematik, çalışma parçası ve gerçek fikstür görüntüsü içeren Makine Simülasyonu kullanarak güvenilir bir işleme sağlamasının yanı sıra takım ve tutucu için güvenilir çarpma ve dalma tespiti sunar. İçerdiği 5 eksen kaba talaş ve finiş işleme stratejileri yanı sıra pervane, tirbün, kanat vb. uygulamalar için özel prosedürler içerir. Cimatron NC modülünü kullanarak makine ve kontrol üniteniz ile tam entegre çalışabilen zengin Post kütüphanesine sahip olun.