solidworks satış Archives - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
SOLIDWORKS 1 ALANA 1 BEDAVA Kampanyası Başladı…

SOLIDWORKS 1 ALANA 1 BEDAVA Kampanyası Başladı…

• Kampanya 22 Haziran 2018 tarihinde sona erecektir.
• Kampanya 16 Mayıs 2018 tarihinden itibaren yapılacak lisans alımlarında (SOLIDWORKS, SIMULATION, PDM, COMPOSER, ELECTRICAL, PCB, INSPECTION, MBD ve VISUALİZE ) geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
• Herhangi bir SOLIDWORKS lisansı alımında daha düşük fiyatlı 2. Lisans hediye olarak verilecektir.
• SOLIDWORKS Standard, Simulation Standard ve Electrical Schematic Standard ürünleri kampanyaya dahil değildir.
• Kampanya kapsamında alınan lisansların 18 aylık bakım anlaşmaları dahil olmalıdır.
• Eğitim ve araştırma lisansları kampanyaya dahil değildir.
• Başka bir kampanya veya indirim ile birleştirilemez.


SolidWorks Composer ile Teknik İletişiminize Yeni Bir Boyut Ekleyin… 

SolidWorks Composer ile Teknik İletişiminize Yeni Bir Boyut Ekleyin… 

SOLIDWORKS COMPOSER mevcut 3D CAD datalarınızı kullanarak, en karmaşık çizimleri kolayca dinamik görüntülere, resimlere ve animasyonlara dönüştürmenizi sağlar.
CAD yazılımı bilgisi gerektirmeden otomatik olarak güncellenebilir montaj talimatları, kullanım kılavuzları, interaktif ürün yapılandırıcıları, eğitim dökümanları, interaktif parça listeleri gibi çok çeşitli teknik yayınları hazırlayabilirsiniz.


Bugün Günlerden Siz: Galipoğlu Hidromas

Bugün Günlerden Siz: Galipoğlu Hidromas

Konya’da 1975 yılında bir atölyede hidrolik pompa imalatı ile faaliyetlerine başlayan Galipoğlu Hidromas A. Ş. Kısa sürede üretim kapasitesini arttırıp 1. Organize Sanayi Bölgesi tesisinde çalışmalarına devam etmiştir.

Hızlı ve sağlam adımlarla gelişerek hidrolik pompa, teleskopik silindir, ventil ve kit hidrolik ekipmanları üretimi ile ürün yelpazesini genişleterek büyümeye ve ilerlemeye devam eden Hidromas 1995 yılı sonu itibariyle de Konya 2. Organize Sanayi Bölgesi yeni fabrikasında hizmet vermeye başlamıştır. Yılların tecrübesi ve ileri üretim teknolojilerini kullanarak sundukları yüz binlerce ürü ülkemizde ve 5 kıtada güvenle kullanılmaktadır.


Bugün Günlerden Siz: Kademe Atık Teknolojileri

Bugün Günlerden Siz: Kademe Atık Teknolojileri

2011 yılında, Albayrak Holding’in bünyesinde faaliyetlerine başlayan Kademe Atık Teknolojileri San. A.Ş., Konya organize sanayi bölgesinde 1.000.000 m²’lik arazi üzerinde 20.000 m²’lik kapalı alanda; vakumlu ve kompakt yol süpürme araçları, konteyner yıkama makinası ve sıkıştırmalı çöp kasası üretimleri yapmaktadır.
Bünyesindeki üstün mühendislik bilgisi bulunan uzman personeli ile sektör ihtiyaçlarını iyi analiz ederek öncü ve yenilikçi yaklaşım doğrultusunda, ileri teknolojinin sunduğu imkânları üretim süreçlerine en üst düzeyde aktararak ürün gamını genişletmeyi, yurtiçi pazarın yanı sıra ihracat yaptığı ülkelerdeki konumunu güçlendirmeyi hedeflemektedir.


SOLIDWORKS Inspection 2018 İle İlk Seferde Doğru Olduğundan Emin Olun…

SOLIDWORKS Inspection 2018 İle İlk Seferde Doğru Olduğundan Emin Olun…

Kaliteli ürünleri pazara zamanında sunmak, rekabetteki yeri korumanın önemli bir parçasıdır. Ayrıca müşterileriniz beklenen performansı gösteren güvenilir ürünler talep ederken, sizin üretilebilirlik özelliklerine uygun ürünlere ihtiyacınız olur. SOLIDWORKS Inspection’ın yeni sürümü tüm bu talepleri karşılamanıza yardımcı olurken, zaman tasarrufu yapmanızı ve hataları tamamen ortadan kaldırmayı da sağlayabilir.


SOLIDWORKS Manage ile Veri Yönetiminizi Kolaylaştırın.

SOLIDWORKS Manage ile Veri Yönetiminizi Kolaylaştırın.

Ürün Verilerinden Zaman Çizelgelerine ve BOM’lere Kadar Her Şeyi Yönetin.

Dosyaların güncel tutulması ve bilgi akışının üretim zinciri boyunca yönetilmesi yeniliğin önündeki en büyük engellerden biridir. SOLIDWORKS 2018’de bulunan yeni bir dağıtılmış veri yönetimi aracı olan SOLIDWORKS Manage’ın dünyasına girin.


SOLIDWORKS Composer ile Ürün Belgeleri Oluşturmanın Ne Kadar Kolay Olduğunu Öğrenin.

SOLIDWORKS Composer ile Ürün Belgeleri Oluşturmanın Ne Kadar Kolay Olduğunu Öğrenin.

İlgi çekici ürün belgeleri oluşturmak için CAD verilerinizi yeniden kullanın.
SolidWorks Composer bu işlemi hızlı ve kolay bir hale getirir.
SolidWorks Composer ile ilgi çekici grafikler, farklı ürün görünümleri ve net yönler içeren ürün kılavuzlarını hızla ve kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Çok çeşitli CAD formatları, değişim görünümleri ve ayarlardan elde edilen açık veriler ve çok daha fazlası SolidWorks Composer’da.SolidWorks Composer ile ilgi çekici grafikler, farklı ürün görünümleri ve net yönler içeren ürün kılavuzlarını hızla ve kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Çok çeşitli CAD formatları, değişim görünümleri ve ayarlardan elde edilen açık veriler ve çok daha fazlası SolidWorks Composer’da.