solidworks satış Archives - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Bugün Günlerden Siz: Galipoğlu Hidromas

Bugün Günlerden Siz: Galipoğlu Hidromas

Konya’da 1975 yılında bir atölyede hidrolik pompa imalatı ile faaliyetlerine başlayan Galipoğlu Hidromas A. Ş. Kısa sürede üretim kapasitesini arttırıp 1. Organize Sanayi Bölgesi tesisinde çalışmalarına devam etmiştir.

Hızlı ve sağlam adımlarla gelişerek hidrolik pompa, teleskopik silindir, ventil ve kit hidrolik ekipmanları üretimi ile ürün yelpazesini genişleterek büyümeye ve ilerlemeye devam eden Hidromas 1995 yılı sonu itibariyle de Konya 2. Organize Sanayi Bölgesi yeni fabrikasında hizmet vermeye başlamıştır. Yılların tecrübesi ve ileri üretim teknolojilerini kullanarak sundukları yüz binlerce ürü ülkemizde ve 5 kıtada güvenle kullanılmaktadır.


Bugün Günlerden Siz: Kademe Atık Teknolojileri

Bugün Günlerden Siz: Kademe Atık Teknolojileri

2011 yılında, Albayrak Holding’in bünyesinde faaliyetlerine başlayan Kademe Atık Teknolojileri San. A.Ş., Konya organize sanayi bölgesinde 1.000.000 m²’lik arazi üzerinde 20.000 m²’lik kapalı alanda; vakumlu ve kompakt yol süpürme araçları, konteyner yıkama makinası ve sıkıştırmalı çöp kasası üretimleri yapmaktadır.
Bünyesindeki üstün mühendislik bilgisi bulunan uzman personeli ile sektör ihtiyaçlarını iyi analiz ederek öncü ve yenilikçi yaklaşım doğrultusunda, ileri teknolojinin sunduğu imkânları üretim süreçlerine en üst düzeyde aktararak ürün gamını genişletmeyi, yurtiçi pazarın yanı sıra ihracat yaptığı ülkelerdeki konumunu güçlendirmeyi hedeflemektedir.


SOLIDWORKS Inspection 2018 İle İlk Seferde Doğru Olduğundan Emin Olun…

SOLIDWORKS Inspection 2018 İle İlk Seferde Doğru Olduğundan Emin Olun…

Kaliteli ürünleri pazara zamanında sunmak, rekabetteki yeri korumanın önemli bir parçasıdır. Ayrıca müşterileriniz beklenen performansı gösteren güvenilir ürünler talep ederken, sizin üretilebilirlik özelliklerine uygun ürünlere ihtiyacınız olur. SOLIDWORKS Inspection’ın yeni sürümü tüm bu talepleri karşılamanıza yardımcı olurken, zaman tasarrufu yapmanızı ve hataları tamamen ortadan kaldırmayı da sağlayabilir.


SOLIDWORKS Manage ile Veri Yönetiminizi Kolaylaştırın.

SOLIDWORKS Manage ile Veri Yönetiminizi Kolaylaştırın.

Ürün Verilerinden Zaman Çizelgelerine ve BOM’lere Kadar Her Şeyi Yönetin.

Dosyaların güncel tutulması ve bilgi akışının üretim zinciri boyunca yönetilmesi yeniliğin önündeki en büyük engellerden biridir. SOLIDWORKS 2018’de bulunan yeni bir dağıtılmış veri yönetimi aracı olan SOLIDWORKS Manage’ın dünyasına girin.


SOLIDWORKS Composer ile Ürün Belgeleri Oluşturmanın Ne Kadar Kolay Olduğunu Öğrenin.

SOLIDWORKS Composer ile Ürün Belgeleri Oluşturmanın Ne Kadar Kolay Olduğunu Öğrenin.

İlgi çekici ürün belgeleri oluşturmak için CAD verilerinizi yeniden kullanın.
SolidWorks Composer bu işlemi hızlı ve kolay bir hale getirir.
SolidWorks Composer ile ilgi çekici grafikler, farklı ürün görünümleri ve net yönler içeren ürün kılavuzlarını hızla ve kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Çok çeşitli CAD formatları, değişim görünümleri ve ayarlardan elde edilen açık veriler ve çok daha fazlası SolidWorks Composer’da.SolidWorks Composer ile ilgi çekici grafikler, farklı ürün görünümleri ve net yönler içeren ürün kılavuzlarını hızla ve kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Çok çeşitli CAD formatları, değişim görünümleri ve ayarlardan elde edilen açık veriler ve çok daha fazlası SolidWorks Composer’da.


SOLIDWORKS ile Eksiksiz Bir 3D Tasarım Çözümü Bulun.

SOLIDWORKS ile Eksiksiz Bir 3D Tasarım Çözümü Bulun.

Tasarım ve Üretim Süreçlerinizi Birbirlerine Daha da Yaklaştırın.

Mükemmel ürünler mükemmel tasarımlardan doğar. Fakat en yenilikçi fikirler bile verimli üretilemedikleri takdirde başarısızlığa mahkumdur. Bu sorunun çözümü ise muhtemel üretilebilirlik sorunlarının ilk aşamalarda tespit edilip çözülebilmesi için tasarım ve üretim ekiplerinin eş zamanlı çalışmasını sağlayacak bir araç setidir. Yeni Tasarımdan Üretime Entegre Çözümler e-Kitap serimizin 2. bölümüne göz atın ve bağlantılı tasarım araçları platformunun üretime geçişi kolaylaştıran faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin.


SOLIDWORKS e-Kitap Serisiyle Tasarım ve Üretim Arasında Nasıl Köprü Kuracağınızı Öğrenin.

SOLIDWORKS e-Kitap Serisiyle Tasarım ve Üretim Arasında Nasıl Köprü Kuracağınızı Öğrenin.

Tasarım ve Üretim Süreçleriniz Arasında Köprü Kurun.

Maliyetleri azaltın. Kaliteyi artırın. Pazara sürüm sürenizi kısaltın.

Tasarım ve üretiminizi birbirine entegre etmek, iş akışınızı iyileştirmek söz konusu olduğunda alabileceğiniz en akıllıca karar olabilir. Tasarımdan Üretime Entegre Çözümler adlı yeni SOLIDWORKS eKitap serisinde, ekiplerinizi ve süreçlerinizi daha iyi araçlar kullanarak entegre etmenin sağlayacağı avantajlar hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.