solidworks satın al Archives - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
SolidWorks MBD’nin Temelleri

SolidWorks MBD’nin Temelleri

Ürün imalat bilgilerinizi 3D formatında iletin.

Üretime hala 2D teknik resimler mi gönderiyorsunuz? Kendinizi, zaman kaybettiren ve hatalara açık 2D teknik resimleri oluşturmakla uğraşırken mi buluyorsunuz? Tasarımlarınızı üretime iletmenin tahmin unsurunu ortadan kaldıran daha kolay bir yolunun olmasını istemez miydiniz?

Karşınızda SOLIDWORKS MBD: Mühendisler ve makine ustalarının ürün imalat bilgilerini (PMI) doğrudan 3D formatında ileterek üretimi kolaylaştırmasını, hataları azaltmasını ve sektör standartlarına uymasını sağlarken mevcut tedarik zincirinize entegre olabilen teknik resimsiz üretim çözümü.


TEKYAZ Bahçeşehir Üniversitesinde!

TEKYAZ Bahçeşehir Üniversitesinde!

Bahçeşehir Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü ve Mekatronik Mühendisleri Derneği’nin organize ettiği RAS kampına TEKYAZ Teknolojik Yazılımlar olarak katılım sağlıyoruz. Ayrıca etkinliğe katılan öğrencilerle 10-11 Şubat tarihleri arasında SOLIDWORKS Workshop düzenleyeceğiz.


SolidWorks 2018 Semineri Mart ayında ADANA’da…

SolidWorks 2018 Semineri Mart ayında ADANA’da…

SolidWorks 2018 Semineri Mart ayında ADANA’da…
Hayatı kolaylaştıran yazılımların uzmanı TEKYAZ 15 Mart 2018, 10:00-17:00 saatleri arasında Adana Sheraton Otel’de!
Endüstri 4.0, SOLIDWORKS 2018, SOLIDWORKS entegre ürünler (Analiz, Veri Yönetimi, Dokümantasyon, Electrical) SolidCAM’in tanıtılacağı seminerimize ücretsiz olarak katılabilir ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz.