solidworks 2017 Archives - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ
Bugün Günlerden Siz: Arlight

Bugün Günlerden Siz: Arlight

Karanlığı aydınlatmayla başladığı yolculuğu, ışığın sihirli dünyasına kapılıp yeni trendler belirleyen güçlü bir kuruluşa dönüştü. Ödüllü tasarımları ve bu tasarımlar aydınlık mekânları beraberinde getirdi. Arlight’ın yaşadığı mekanlar, Arlight’ın doğduğu mekanı öyle bir aştı ki onbinlerce metrekare kapalı, yine onbinlerce metrekare açık üretim alanından bahsetmeye hiç yer kalmadı. Arlight’ın canlandırdığı mekanlar birer showrooma dönüşerek dünyadaki yerini aldı. Tüketicinin bir aydınlatma firmasından beklediği profesyonel hizmeti, satış ve satış sonrasında da yetkin bir şekilde sağlayabilmek için, Arlight’ın dinamik yapısı, hiç bitmeyen enerjileri ile canlı tutuluyor.


SolidWorks 2018 Tasarım Zirvesi

SolidWorks 2018 Tasarım Zirvesi

Boyut Değiştiren Tasarımlarda Yeni Çağ!
SolidWorks 2018 Tasarım Zirvesi 28 Ekim 2017 tarihinde Pullman Kongre Merkezi’nde…
Bu etkinliği kaçırmayın…
Bilet fiyat 35.-TL dir.


SOLIDWORKS 2018 ile Akıllı Üretim Devrimine Katılın…

SOLIDWORKS 2018 ile Akıllı Üretim Devrimine Katılın…

Tasarımdan SOLIDWORKS ile yenilikte rakiplerin önüne nasıl geçeceğinizi öğrenin…

SOLIDWORKS’ün “Akıllı Üretim” olarak adlandırdığı yeni paradigma ile ürün geliştirme sürecinde gerçekleştirilen devrim niteliğindeki bu değişiklikle ilgili daha fazla bilgi alın.


SOLIDWORKS 2018’deki Yenilikleri İzleyin…

SOLIDWORKS 2018’deki Yenilikleri İzleyin…

SOLIDWORKS 2018’deki Yenilikleri İnceleyin.
SOLIDWORKS 2018’deki yeni özellikler tasarımdan üretime geçiş süreciniz için tamamen entegre bir çözüm sunar. Bu yeni entegrasyon, ekiplerinizin bir sistemden diğerine veri taşımasına gerek kalmadan, birlikte eşzamanlı olarak çalışmasını sağlayarak konsept tasarımından üretilmiş parçalara kolayca geçiş yapmanıza imkan tanır.


SOLIDWORKS Animasyon Webinar Serisi

SOLIDWORKS Animasyon Webinar Serisi

“Montaj İlişki Düzenleyicisi Ve Patlatma Görünümünden Hareket Etüdüne Pratik Animasyon Aktarılması”
Animasyon Sihirbazı genel tanıtım
Modelin sinematik olarak döndürülmesi
Patlatılmış görünümden animasyon oluşturma


SOLIDWORKS 2017 Simulation

SOLIDWORKS 2017 Simulation

SOLIDWORKS Simulation ile Prototip Oluşturmadan Önce Önemli Tasarım Sorularınızın Yanıtlarını Bulun. Yenilikçi olmak isteyen şirketler, prototip oluşturmadan önce önemli tasarım sorularına hızlı biçimde yanıt bulmak zorundadır. SOLIDWORKS Simulation 2017 tasarım işlevselliğini analiz etmenize, çözmenize, görselleştirmenize ve doğrulamanıza yardım eden yeni özellikler sunarak yaratıcı yeniliklere daha fazla odaklanmanıza olanak tanır. SOLIDWORKS 2017‘deki yeni analiz araçları daha...

ANTALYA SOLIDWORKS Seminerimiz 04 Mayıs’da…

ANTALYA SOLIDWORKS Seminerimiz 04 Mayıs’da…

TEKYAZ; Uzman Kadrosu ile Türkiye’nin Dört Bir Yanında Seminer Serisine Başlıyor… Siz sevgili SOLIDWORKS kullanıcıları ve meraklıları için 2017 yılı Etkinlik Takvimini oluşturduk. Tüm bölgelerden gelen yoğun ilgiye teşekkür ederiz. Etkinlik takvimimiz yeni etkinlikler eklenerek sürekli güncellenecektir. Bizleri web sitemizden ve sosyal medya mecralarımızdan takip edebilirsiniz. Sizlere en güncel teknolojileri aktarmak, teorik ve uygulamalı çözümleri...