SolidWorks Eğitimleri

SolidWorks Eğitimleri

Teknolojik Yazılımlar olarak CSWP (Certified SolidWorks Professional) sertifikalı eğitim kadromuz ile hem başlangıç seviyesinde hem de ileri seviyede eğitimler vermekteyiz.

solidworks eğitimisolidworks eğitimleri

Teknolojik Yazılımlar; Dünyanın önde gelen yazılımlarından SolidWorks’ü kullanarak 3B CAD teknoloji, simülasyon ve mühendislik analiz hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Times 2008 Raporunda, SolidWorks yazılım araçları, en iyi teknik eğitim kurumlarının akademik programları, ileri araştırma merkezleri ve sosyal projeler kapsamında verilen teknik eğitimlerin %87 ‘sinde tercih edilmektedir. Solidworks, tüm dünyada 108.000 ‘den fazla müşteriye ulaşan mühendislik eğitimi alanındaki yetenek ve deneyimlerini Türkiye’de Teknolojik Yazılımlar sayesinde size aktarır.

Teknolojik Yazılımlar ile her türlü eğitim ve deneyime sahip eğitimciler ile tüm bilgilere Avrupa – Amerika ile eş zamanlı öğrenebilir ve deneyimlerinizi uygulamalı aktarabilirsiniz.

SolidWorks Türkiye Distribütörü olan Teknolojik Yazılımların geniş eğitim salonlarında vermiş olduğu eğitimlerde uluslararası eğitim standartları ve kalitesini sizlere sunar.

giris3
giris4

Kişisel gelişim ve İş Hayatınıza etkileri

Üretim ve tasarım olan her sektörde SolidWorks yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle SolidWorks bilmek çok çeşitli alanlarda iş olanağı sağlar. Tasarım ve teknik resim bilginizi iyi SolidWorks kullanımıyla birleştirmeniz; tercih edilme sebebiniz olacaktır.

Kimler Katılabilir?

– Makine Mühendisleri
– Teknik Öğretmenler
– Tasarımcılar – Makine Teknisyen ve Teknikerleri
– Tarım Makineleri Mühendisleri
– Makine Ressamları – Endüstriyel Ürün Tasarımcıları
– İlgili diğer meslek kolları

* Eğitimlerde, katılımcı sayısı “maksimum 6″ olarak sınırlandırılmıştır.
* Eğitim saatleri 09:30 – 17:00 arasındadır.
* Eğitime katılan tüm katılımcılara “Katılımcı Sertifikası” verilmektedir.
* Eğitim sonunda yapılacak değerlendirme sınavında başarılı olanlara “SolidWorks Başarı Sertifikası” verilmektedir.
* Başarı sertifikası almaya hak kazanan katılımcılar, talep durumunda SolidWorks kullanıcısı olan firmalarda oluşacak iş pozisyonlarına tavsiye ile önerilebilmektedir.

giris5
giris6
giris8