Bugün Günlerden Siz: Güneri Makina - SOLIDWORKS, SolidCAM, Cimatron Türkiye Distribütörü - TEKYAZ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİNİ BİRLİKTE İNCELEYELİM…

Çok farklı iş alanlarında faaliyet gösteren ve her ölçekten pek çok firma iş modellerini geliştirmek ve değer katmak için SOLIDWORKS ve Entegre çözümlerinden faydalanıyor.

Peki ya siz?

TEKYAZ, 2.500’ün üzerinde müşteri deneyimi ile sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyar. Siz de başarı hikayelerini keşfedin ve ilham alın.

#bugüngünlerdensiz


GÜNERİ MAKİNA

Güneri Grup çevresel kanal temizlik ekipmanı üretim işine ilk olarak 1985 yılında Ankara’da başlamış ve daha sonrasında 1990 yılından itibaren üretime Gebze / Kocaeli’ndeki tesisinde devam etmiştir. Çevresel kanal temizlik ekipmanı üretiminde bölgesel lider konumunda olan Güneri Makina, kuruluşundan bu yana yıllık ekipman üretim seviyesini 160’ın üzerine çekmiş ve bugüne kadar yerli ve yabancı pazarlara 1200 aracın üzerinde teslimat yapmıştır.

Türkiye’de birçok belediye ve özel firmanın yanı sıra Afganistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Birleşik Krallık, Cezayir, Gürcistan, Irak, İran, K.K.T.C., Libya, Makedonya, Somali, Sri Lanka, Ürdün gibi birçok ülkeye ürün ve hizmet vermiş bulunmaktayız.

Kullanılan Çözümler:

  • SOLIDWORKS Professional
  • SOLIDWORKS PDM Professional

PDM sistemi ile;

  • Tasarlanan detaylı parça kartları ile imalat bilgisinin PDM içerisinden girilmesi ve malzeme listelerinde gösterilmesi sağlandı.
  • Kalite Güvence, Üretim ve Satın Alma birimlerinin Teknik Bürodan bağımsız bir şekilde tüm bilgilere ulaşabilmesi sağlandı.
  • Firmaya özgün iş akışı ile dosyaların güvenilirliği sağlanırken aynı zamanda sektörlerinde çok önemli yer tutan revizyon takibi sağlandı.
  • ERP entegrasyonu sayesinde tasarım parçalarında bulunan tüm bilgilerini ERP sistemlerine otomatik aktarılması sağlandı.